.

23.kapitola – Jedna velká koule

25. února 2012 v 21:06 | Peggy
Co se děje v kapitole ?? .. Zjistíte, kdo je ta Adrianova přítelkyně a díky ní to bude samý zvrat :D .. Kisee by mohla vyprávět :D

Užijte si kapitolu :)) Chtěla jsme jí dát až zítra,ale nakonec jsem si to rozmyslela :))

,,Dimitriji!" řvala jsem opět po domě. ,,No tak, Dimitriji!"
,,Ano, lásko?" přišel s úsměvem a políbil mě na čelo. Byl dokonale upravený a připravený do práce jako vždy.,,Jsem na odchodu."
,,To jsi mě nemohl vzbudit? Přijdu pozdě do práce," rozčilovala jsem se.
,,Rose," promnul si oči. ,,Ty už nepracuješ na plný úvazek. Můžeš klidně přijít později, nebo vůbec."
Říkal mi to už po několikáté.
,,Nezajímají mě tvoje ani Lissy názory na mé těhotenství a práci. Já jsem prostě ve službě jako kdokoli jiný. Žádné výhody ani nic podobnýho!" Ta jejich starostlivost mě dost štvala. Domluvili se na mě a vymysleli tenhle poloviční úvazek společně s mojí matkou. Bohatě stačí to, že už netrénuju, jelikož se sotva hýbu. Ale sedět doma na zadku a plést ponožky opravdu nebudu. Jsem jak dělová koule.
Po tom, co se stalo před měsícem na akademii s Aaronem mě drží co nejdál od všeho stresu. Christian byl z toho pěkně na nervy a chtěl mu jít rozbít hubu i po tom mém mučení. Dimitrij se ho snažil zadržet, ale Christian byl tak vytočenej, že Dimitrije napadl ohněm. Pak se z toho tak zděsil, že zapomněl na Aarona a začal se omlouvat Dimitrijovi. Na tohle snad nikdy nezapomenu.
Na akademii jsme tím na sebe tímto incidentem pekně upozornili. Stejně jako na na mé schopnosti. Všichni bývalí spolužáci byli zvědaví a vyzvídali u společné večeře, která dopadla víc než dobře. Až na Masona. Musím říct, že Mason byl dost vyvedený z míry. Eddieho to ani nějak nepřekvapilo.
,,No tak, Rose. Přestaňte si z nás střílet a vyndej si ten polštář z pod trika!" nevěřil mi stále Mason.
,,Moje dcera není polštář!" řvala jsem na něj a vyhrnula si volnější tričko. Pusa mu sklapla a místo toho začal dělat fórky o otci mého dítěte.
Když se na to dívám zpětně, tak se tomu řechtám jak pitomá, ale když jsem byla v té situaci, pořádně mě to štvalo.
Aaron už je nyní za mřížemi. Královna s ním neměla slitování, když zjistila, že napadl její oblíbenou princeznu Dragomirovou. Očekávali jsme, že potkáme i Jill Mastranovou/ Dragomirovou, ale ta se někam vypařila se svým nevlastním otcem. Sydney se je snaží vypátrat tak jako Adriana a tu jeho, ale po nikom nejsou stopy.
Mimochodem, můj otec se mnou nemluví. Rozhodl se, že Dimitrije mučit nebude, protože ho prý dost mučím já. Zamávalo s ním, když jsme se s Dimitrijem ke dvoru vrátili ruku v ruce. Prý jsem ho zklamala a nic nevydržím. Dělá uraženého.
Matka se dočista zbláznila. Není na mě sice naštvaná, ale vzala na sebe roli dobré matky a babičky. S Liss vybírají dětský pokoj, vybavení a oblečky. Přijdu si divně. Ony jsou do toho tak zapálené a mě to vůbec nebere.
,,Promin, Liss, že jdu pozdě, ale Dimitrij mě nevzbudil," stěžovala jsem si své nejlepší kamarádce. Dnes večer bude zásnubní hostina a Liss ji právě organizovala. Taťána jí nabídla nějaké designéry, ale Liss si to chce všechno udělat sama.
Bude to jen malá večeře. Liss ani Christian nemají moc blízkých známých. ,,Vůbec se neomlouvej, Rose," usmála se a políbila mě na tvář. ,,Jak ti je?" zeptala se.
,,Liss, je mi dobře." Tuhle otázku poslouchám každý den několikrát a nejen od ní. ,,Mimochodem, vypadá to tu vážně skvěle." Hostina bude v jednom z malých sálů. Liss právě umisťovala jmenovky na stůl.
,,Neuhodneš, co se stalo," zasmála se a mlčela. Zachytila jsem spád jejích myšlenek v hlavě a začala jsem se smát s ní.
,,To si děláš srandu?"
,,Nedělám. Vážně ho navštívila ve snu je z toho celý špatný," posmutněla.
,,Vsadím se, že dneska se bude Dimitrijovi omlouvat celý den," smála jsem se a hladila si břicho. Má dcera je úžasná a nebojácná. Jediný koho ještě nenavštívila ve snu byl Christian, ale dnes v noci se to změnilo. Prý to nebyla přátelská návštěva a pořádně ho sjela za to, že popálil Dimitrije. Ukazovala na něj svou malou pěstičkou a vykřikovala. Dost mě mrzí, že jsem u toho nemohla být, ale umím si to živě představit.

Večer

Trpěla jsem pořádnou depresí. ,,Nemám co na sebe," skučela jsem.
,,Lásko, vypadáš nádherně i v roztrhaných a vytahaných teplácích," usmíval se na mě a málem bych mu to uvěřila.
,,Vypadám jak kulička, Dimitriji," uvedla jsem na pravou míru. Stála jsem před zrcadlem jen v kalhotkách a zakrývala jsem si prsa. Před chvilkou jsem ze sebe sundala těsné šaty.
Dimitrij se postavil vedle mě a sledoval nás v zrcadle. ,,Vypadáš nádherně, Rose. Nečekal jsem, že bys mohla být ještě krásnější, ale jsi nádherná nastávající matka. Ostatní ti můžou závidět."
Zadívala jsem se na sebe pozorněji a je pravda, že bříško mám nádherně vypouklé a drží si skvělý zakulacený tvar. Taky se mi zvětšily prsa. Jistým způsobem jsem se sama sobě stále líbila - možná i víc, ale štvalo mě, že už nemám tak jednoduchý výběr oblečení jako dříve.
,,Těším se na ní," vyhrkla jsem.
,,To já taky," usmál se a otočil se ke skříni. ,,Vem si tyhle."
Dimitrij mi podal tmavě fialové šaty na ramínka. Měly výstřih a obepínaly mi má prsa. Pod prsy se rozšiřovaly do půlky stehen. ,,Ty jsi koupil ty?" zeptala jsem se zaskočeně.
,,Líbí se ti?" zeptal se s obavami.
,,Ano. Děkuji." Políbila jsem ho na tvář. Nazula jsem si své stříbrné boty na jehlách. Do těch mě navlékla Liss. Musím uznat, že to jsou jediné boty na podpatku, které dokážu nosit a nosím je ráda.
Vydali jsme se s Dimitrijem na slavnost. Skoro mě nesl, protože jsem se podpatky zapichovala do trávy. Dnes by měla Liss oznámit datum svatby, na kterém se domluvili.
Hned u vstupu se nás ujala nějaká obsluha a posadila nás na naše místa. Jako vždy jsme seděli po boku Liss a mých rodičů.
Liss by si mohla klidně zřídit cateringovou firmu. Slavnostní stůl byl připravený nádherně. Byl v barvách bílé a světlounce zelené. Stůl zdobily svázané bílé růže a moderní doplňky.
Teprve teď jsem se začala rozhlížet, kdo všechno dorazil. Kromě mých rodičů tu byla Christianova teta Taša. Eddie, který si vzal volno. Pár královských, jako je třeba Priscila Vodová. Já se s nimi moc neznám, ale Liss s nimi komunikuje poměrně často.
Královna se omluvila, že přijde později, protože má nějaké naléhavé jednání. Kromě ní už tu byli všichni a tak Liss a Christian zahájili večeři přípitkem a oznámili datum svatby. Svatba bude 25. Srpna. Takže ještě před mým porodem. Já mám rodit v půlce září. To to s Liss moc neoslavím.
Po večeři jsme se přesunuli do vedlejšího sálu. Byl vyzdoben stejně,ale už tu nebyl jeden velký slavnostní stůl, ale byly tu připraveny banketní stoly podél místnosti. Uprostřed byl prostor pro tancování. Liss a Christian se objevili na parketě první a já s Dimitrijem jsme se přidali hned po nich.
Už je to dlouho, co jsme spolu tančili. Poprvé a také naposledy to bylo ještě na akademii na mém maturitním večírku, kde jsme vyšli s naším vztahem ven. Dost se od té doby změnilo.
,,Jsi nádherná," zašeptal mi do ucha.
,,Koukni na ně," podívala jsem se na Liss a Christiana. ,,Jsou tak šťastní."
Začala jsme se rozhlížet i po ostatních a hledala jsem něco podobného nebo stejného, ale nenašla jsem. Spatřila jsem pouze Taťánu, která právě přicházela. Zajisté pronese nějakou řeč. Už si nejdeme tolik po krku. Našly jsme rovnováhu a vzájemně se respektujeme, ale že bysme se milovaly se říct nedá.
,,A ty jsi štastná?"
Jeho otázka mě zarazila.
,,Ovšem," políbila jsme ho a opřela jsem si hlavu o jeho hruď. Někdo za mnou si odkašlal a mě štvalo, že nám ruší naší chvilku. Když jsme se otočila, naštvání mě přešlo. Spíš jsem byla překvapená. To se nedivím, že Taťána přišla pozdě. Pochopila jsem naléhavost její schůzky. Jistě Adriana pěkně sjela.
,,Ty jsi čím dál víc kulatější," zasmál se a já s ním.
Skočila jsem mu kolem krku. ,,Adriane!" Dimitrij nás tam nechal o samotě a my se začali pohupovat do rytmu.
,,Můžeš mi laskavě říct, kde jsi se flákal?"
,,Tak různě," zazubil se.
,,To mi vysvětlíš!" dloubla jsem do něj.
,,Zjistili jsme, kdo je Melisa," zašeptal.
,,Melisa? Tak se jmenuje?"
,,No jo, já vás nestihl ani představit," zasmál se. ,,Alchymisti nám pomáhali najít něco čeho bychom se mohli chytit."
,,Alchymisti?" přerušila jsem ho. ,,Vždyť Sydney se vás snažila najít."
,,Byli jsme v kontaktu s těmi, co už nejsou ve službě. Hodně jsme cestovali a vyplatilo se to."
Odmlčel se. Hudba přestala hrát a my jsme se přesunuli k jednomu ze stolů.
,,A?"
,,Melisa nepotřebuje krev, protože je napůl dhampýrka. Něco jako vaše dítě. To je vampýr a napůl moroj, jen díky schopnostem. Její matka je dhampýrka, krvavá děvka. Zbavila se jí, protože by jí nezvládla vychovávat a dala jí do lidského děcáku. Byla i na psychiatrii, protože mluvila o svých schopnostech. Myslela si, že je to prostě normální. Kvůli tomu jí nikdo neadoptoval a ona už v 17ti utekla."
Bylo na něm vidět, že ho to trápí. Očividně neměla dobré dětství.
,,A kdo je její otec?" zeptala jsem se zvědavě.
,,Ona je Daškovová, Rose. Jejím otcem je Robert Daškov. Bratr Viktora," zašeptal.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:10 | Reagovat

Jééé, super :) Copak se stalo, žes tak dlouho neodepisovala na komentáře?

2 Peggy Peggy | 25. února 2012 v 21:16 | Reagovat

[1]: stále se léčím :)

3 Annie Asszony Annie Asszony | 25. února 2012 v 21:18 | Reagovat

óóóó to je tak hezký :3 a ten konec takovej dramatickej :D prosím prosím kapitolku co nejdřív :)) :D

4 Nells Nells | Web | 25. února 2012 v 21:20 | Reagovat

To jsem ráda, já jsem si vám taky přidala, nevěděla jsem, ale pod jakou přezdívku tak jsem tam dala Speak-to-you-fantasy, kdyby jste chtěli jinou tak napište a já to opravím

5 Peggy Peggy | 25. února 2012 v 21:21 | Reagovat

[4]: To je v pořádku :))

6 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:22 | Reagovat

Jinak konec byl úplně dokonalej! Moooooc se těším na další kapitolku, jsem hafo zvědavá na Melisu :D Jak to s ní jen bude :D

7 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:24 | Reagovat

I když teda moc nechápu, jaktože je Melisa napůl dhampýrka, když je dcera Roberta (Moroje) a dhampýrky...no, hádám, že je to tím, že ovládá éter, je to tak?

8 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:25 | Reagovat

Je tu nějaká naděje, že bys nám sem dala zase úryvek na další kapitolku? :D

9 Peggy Peggy | 25. února 2012 v 21:28 | Reagovat

[7]: Ano jeto tak :) :D

[8]: Pokud vás bude víc ,tak je :)

10 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:29 | Reagovat

Jééé, tak to se honem přidejte :D

11 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:30 | Reagovat

[9]: A můžu se zeptat, kdy tak přibližně plánuješ další kapitolku? :D Asi bys jí nemohla dát už zítra, že? :D

12 Peggy Peggy | 25. února 2012 v 21:30 | Reagovat

[11]: Pondělí-Úterý :)

13 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:32 | Reagovat

[12]: Až tak pozdě :D To je nadělení :D Zrovna když to tak napínavě skončilo :D Ale to asi jako vždy :D

14 Algida Algida | 25. února 2012 v 21:36 | Reagovat

A jak to vypadá s tím jménem jejich dcery? Už jsi ho vybrala, nebo uděláš tu anketu? :D

15 LussyNda LussyNda | Web | 25. února 2012 v 21:43 | Reagovat

užasna kapitolka :-) peknej zvrat na konci :D

16 Mags Mags | 25. února 2012 v 21:49 | Reagovat

Nádherná kapitola!!!!!! a chtěla bych taky úryvek :DDDD

17 lucia-night lucia-night | Web | 25. února 2012 v 22:23 | Reagovat

ten koniec o.O tiež by som sa tešila úryvku :)))

18 Algida Algida | 25. února 2012 v 22:24 | Reagovat

Zase s Rose a Dimitrijem :D By byl nejepší! :D

19 Illyria Illyria | 25. února 2012 v 22:25 | Reagovat

Bezva! Taky se přimlouvám za ten úryvek. A co se týče jména, tak nejvíc by se mi líbila Diana nebo Lily.

20 Algida Algida | 25. února 2012 v 22:27 | Reagovat

Mně by se líbilo Jessie :D

21 Annie Asszony Annie Asszony | 25. února 2012 v 22:31 | Reagovat

Prosíííííím úryvek :) smutně koukám :DD

22 viki viki | 26. února 2012 v 1:25 | Reagovat

Moc pěkné !

23 Peggy Peggy | 26. února 2012 v 9:46 | Reagovat

Jméno už mám vybrané ,ale vy se ho dozvíte až se malá narodí :D
A úryvek Rose/Dimitrij tam žádný extra není :)Spíš skoro žádný.. Oba tam vystupují,ale nevedou spolu extra rozhovory:) .. Doporučovala bych vybrat jiné postavy :))

24 Algida Algida | 26. února 2012 v 9:52 | Reagovat

Peggy tak nám vyber ty něco zajímavého a napínavého :-D

25 Peggy Peggy | 26. února 2012 v 9:57 | Reagovat

Nabízím :D Melisa/Rose , Melisa/Rose/Robert, Rose/Adrian, Rose/Lissa

26 Peggy Peggy | 26. února 2012 v 9:58 | Reagovat

Oprava:Rose/Taša

27 Algida Algida | 26. února 2012 v 10:02 | Reagovat

Jeeee, vsechny asi dat nechces, co? :-D tak pak bude zajimavi asi Melisa/Rose/Robert

28 Peggy Peggy | 26. února 2012 v 10:08 | Reagovat

,,Neodcházejte,“ promluvil rázně Robert. Použil na ní slabý nátlak. Ale i tak stačil k tomu, aby zůstala stát a váhala.
,,Přestaň na ní používat nátlak,“ řekla jsem a použila jsem ho na něj já.
,,Chci si jen promluvit se svojí dcerou.“
,,Byla bych tvoje dcera, kdyby jsi mě vychoval jako otec,“ řekla naštvaně. ,,Nepovažujte mě laskavě za svou, pane.“

29 Algida Algida | 26. února 2012 v 10:14 | Reagovat

Super!!!! Nemuzu se dočkat další kapitolky! Je tu nějaká naděje, že by byla dnes? Prosiiiiiim kdyby ti došly kapitolky v záloze, tak bychom počkali :-D

30 Kisee Kisee | E-mail | Web | 26. února 2012 v 13:52 | Reagovat

Damy. Budete cumet:-D ja dost nestiham co se tam deje. Fakt mazec:-D:-)

31 jitush jitush | E-mail | 26. února 2012 v 14:39 | Reagovat

:-) jodne zajimyvy vyvoj:-) moc pekne jsi to vymyslela:-) takze se opet tesim na tvoje dalsi napady a vymysly:-)diky!

32 Terez :) Terez :) | 26. února 2012 v 16:36 | Reagovat

Úžasná kapitola! :) :) velice se těším na další! :) :)

33 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 26. února 2012 v 16:55 | Reagovat

Nádherná kapitolka :-D

A vůbec v kolikatem měsíci je uz Rose ????

34 Algida Algida | 26. února 2012 v 17:49 | Reagovat

[33]: Taky by mě zajímalo :D Moc se těším na další kapitolu! Peggy prosííím, dej jí sem už dneska! :D V neděli mám víkendu vždy plný zuby, furt jen učení, uklízení, hraní na klavír :D Chtělo by to nějaký odreagování :D

35 Toccara Toccara | 26. února 2012 v 18:01 | Reagovat

Wow! Konečně jsem přijela a přečetla všechny kapitolky! Děkuju moooc Peggy!!! Jsou úžasný!
  A taky hlasuju za kapitolu ještě dnes! prosím, je to šíleně napínavý! Ještě když se tady Kisee přijde vychloubat, jak budeme čumět! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama