.

22.kapitola – Vzpomínky

23. února 2012 v 20:58 | Peggy |  Konečně spolu
Máte tady další kapitolku :))) .. Sem zvědavá ,co na to budete říkat :D .. Další bude v Neděli, možná dřív:) ..Ještě upřesním :)))

Dimitrij, o týden později
,,A jsme tady," povzdechl si spokojeně Christian. Klídek na akademii mu dost chyběl. Mně zase chybělo to trénování a pohyb se studenty. Nedávno jsme o tom mluvili.
,,Nic se tady nezměnilo," usmívala se Lissa, když jsme vystupovali z letadla. Jeli jsme jen my čtyři. Královně se to zprvu nelíbilo, ale díky silným magickým schopnostem, které máme na své straně, nás pustila.
,,Už je ti lépe?" ptal jsem se Rose, kterou jsem podpíral. Během celého letu jí bylo špatně a po přistání vrávorala. Liss jí přesvědčila, že bude nejlepší, když jí podepřu a pomůžu jí. Samozřejmě se tomu tvrdohlavě bránila, jak jen to šlo.
,,Jo. Ten vzduch mi dělá líp," řekla slabě držíc se za břicho. ,,Už mě můžeš pustit," dodala opět tvrdohlavě.
,,Dokud nenasedneš do auta, nepustím tě," trval jsem samozřejmě na svém. Probodla mě nenávistným pohledem, ale nic nenamítala. Měla strach o malou.

,,Vítejte!" usmívala se ředitelka Kirová, dokud nespočinula pohledem na Rose. ,,Páni. Takže je to pravda," vydechla zaskočeně.
,,Ano," odpověděla Liss pyšně. ,,Ale kvůli tomu tu nejsme, že ?" usmívala se a tím dala najevo, že je na čase přestat zírat.
,,Jistě. Vaše pokoje jsou v budově strážců. Dva pokoje. Můžete se pohybovat po areálu jak chcete, ale nenarušujte výuku, prosím," podívala se na Rose.
,,Nešlo by zařídit ještě jeden pokoj?" zeptala se Rose.
Ředitelka zaraženě těkala očima mezi mnou a Rose. ,,Ale já myslela.."
,,Šlo by to, nebo ne?" skočila jí do řeči Rose.
,,Bohužel, naše kapacita je zaplněna."
Přesně jsem věděl, proč žádala další pokoj. Nechtěla být na pokoji se mnou a tady neměla žádnou pohovku, na kterou by utekla.
,,Další přijedou v průběhu dne a sejdete se všichni u večeře," informovala nás.
,,Děkujeme za poskytnutí prostor pro náš sraz," poděkovala Liss zdvořile.
,,To nestojí za řeč. Naši bývalí žáci jsou tu vždy vítáni."

,,Není nutné, abys se vším mlátila, Rose."
Jen jsme zavřeli dveře od pokoje a začala se vším třískat.
,,Nechápu, proč nás neustále spojují spolu. Neříkej mi, že by se jeden jedinej pokoj nenašel!" rozčilovala se.
,,Spojují nás, protože máme něco společného," zavrčel jsem a myslel na naší dceru. ,,To ti vážně dělá takový problém sdílet se mnou jeden pokoj? Je tu gauč budu spát na něm," dodal jsem.
,,To si piš, že budeš!" namířila na mě prstem.
,,Z čeho jsi tak nervózní?" obvinil jsem jí.
,,Nejsem nervózní!" vyštěkla.
,,Proč se mnou nechceš být v jednom pokoji? Máš strach, že už se dlouho nevydržíš ovládat a držet si odstup?" Jen tak jsem si rýpl, ani mě nenapadlo že se trefím přímo do černého. ,,Je to tak, že jo!" prohlásil jsem vítězně a vydal jsem se k ní.
,,Nenamlouvej si tu něco, co už dávno není."
,,Rose, ty mě potřebuješ a chceš," ujišťoval jsem hlavně sám sebe.
,,Potřebovala, Dimitriji!" rozhodila rukama. ,,A když jsem potřebovala, tak jsi tu nebyl. Zvládla jsem to nakonec bez tebe a zvládnu to i dál, tak si tu nehraj na nějakýho mýho silnějšího ochránce," prohlásila a zabouchla se do koupelny.
Byl jsem utahaný, ale věděl jsem, že oka stejně nezamhouřím. Radši jsem si zašel na kafe a pozdravit bývalé kolegy. Trávil jsem s nimi celé odpoledne. Byl jsem i na tréninku dhampýrů, kde mi Stan dovolil stát se součástí výuky. Nakonec jsem zůstal v tělocvičně sám a začaly se mi vracet vzpomínky na mé přesčasy s Rose.
Venku už se stmívalo a do večeře zbývaly dvě hodiny. Nechtěl jsem jít na pokoj a přivodit si tak další možnou hádku. Zašel jsem raději na další vzpomínkové místo. Do chaty.
Šel jsem mezi stromy a vzpomínal jsem, když jsme tudy šli do jeskyní za strigoji. Tehdy, když jsem tam uvízl a málem přišel o život, jsme se s Rose dali doopravdy dohromady. Začalo to v ten den v té osudové chatě, před kterou jsem nyní stál. Naposledy jsem se nadechl, než jsem vešel do chaty a otevřel.
Rose tam seděla na posteli a plakala. Polekala se, když uslyšela zvuk dveří a začala si utírat slzy. ,,Co tu chceš?" zeptala se sklíčeně. Okamžitě jsem k ní přiběhl.
,,Stalo se něco malé? Bolí tě něco?" začal jsem se strachovat. Ale uvědomil jsem si, že se ani nedrží za břicho nebo něco. Jen tak tam seděla a plakala.
,,Nestalo se jí nic a nic mě nebolí," popotáhla. Bylo vidět, jak se ze všech sil snaží přestat brečet, ale nešlo jí to. ,,Zatracený hormony," zaklela.
Objal jsem jí a začal jsem jí hladit po zádech. Napjala se, ale nezačala protestovat a nechala se. ,,Proč brečíš?" zeptal jsem se, ale neodpověděla. ,,A zrovna tady?" dodal jsem a přinutil jí, aby se mi podívala do očí.
,,Byla jsem s ostatníma. Eddiem, Masonem, Miou a tak. Bylo mi skvěle, opravdu se mi po nich stýskalo, ale pak se ve mně něco sevřelo a zavedlo mě to rovnou sem."
Pokrčila rameny. ,,Sedím tu takhle už půl hodiny určitě."
,,Není ti zima?" napadlo mě. Jen zakroutila hlavou, aby mi dala najevo, že ne. Posadil jsem se vedle ní na postel a natočil jí tak, abych na ní viděl a aby se mi musela dívat do očí.
,,Jdi pryč, prosím," zašeptala zoufale.
,,Nikam nejdu, dokud se nedozvím, co se děje. Znovu tě v tom nenechám."
Napřímil jsem se a políbil ji. Nečekala to a navíc byla zranitelná. Znovu jsem jí zaskočil a ona se napjala, ale po chvilce mi polibek začala oplácet.
Bylo to jako splněný sen. Potřeboval jsem ji. Bylo to jemné, ale zvyšovalo se to naléhavostí toho polibku. Oba jsme se potřebovali. V tom polibku byla potlačována touha a vášeň. Vzájemná nevraživost a bolest.
Hladil jsem jí po celém těle, tak jako ona mě a rukou jsem spočinul na jejím břiše. Už nebylo ploché jako když jsme tu byli naposledy. Bylo vypouklé, nádherně zakulacené. Ucítil jsme nepatrný pohyb a zarazil jsem se. Otevřel jsem oči ve stejnou chvíli jako ona. Čekal jsem urážky, ale nic takového nepřišlo. Pouze mi hleděla do očí naprosto zmatená a vyvedená z míry. Uviděl jsem tam především bolest.
,,To byla ona?" dostal jsem ze sebe. Rose jen přikývla. Znovu jsem přejel po břiše a ruku tam chvíli nechal. Opět jsem ucítil nepatrný pohyb a hřejivý pocit u mého srdce.
Viděl jsem jí ve snu. Mluvil s ní a sledoval její pohyby, ale tohle bylo jiné. Mnohem více reálné. Teď a tady. Začal jsem se nahlas smát.
,,Proč se směješ?" zeptala se mě.
,,To je..." Nevěděl jsem jak to nazvat. ,,Skvělé, úžasné. Já nevím. Prostě v tobě roste život, který jsme vytvořili my dva. Naši dceru." Nevím, kde se ta slova ve mně brala, ale přišla mi jednoduše na jazyk.
,,Moje dce.."
,,Nezačínej s tím zas, prosím."
Dal jsem jí prst na ústa. ,,Alespoň ne teď."
Cítil jsem se naprosto šťastný a ona to chtěla opět pokazit.
,,Ale ty ses jí vzdal, Dimitriji," namítala. ,,Nejen jí."
,,Ano. A byla to chyba. To už jsem se ti snažil říct několikrát," odpověděl jsem zoufale. ,,Proč mě odháníš, Rose?" zeptal jsem se sklíčeně.
,,Zasloužíš si to. Zasloužíš si trpět."
,,Jsi plná nenávisti," konstatoval jsem.
,,Jaký sis to udělal, takový to máš," vypálila. ,,Většinou se z velké lásky zrodí stejně velká nenávist, pokud jeden druhého zklame."
,,Ale to není tak, že bys mě nenáviděla. Cítíš se ublížená."
,,To na téhle situaci ni nemění," oponovala mi.
,,Ale mění. Rose ubližuješ tím i sama sobě. Dala jsi mi lekci, kterou jsem si zasloužil. A myslím, že tohle náš vztah jen posílí."
,,Mezi námi není žádný vztah!"
,,Vztah možná ne, ale láska ano."
Tohle ji zahnalo do kouta. Neměla už co dál říct. Věděla, že mám pravdu a že se skutečně jen tak nevzdám. Bolestně se mi dívala do očí a hledala nějakou odpověď, ale bylo mezi námi tíživé ticho. Slezl jsem z postele a klekl si před ní. ,,Rose, prosím tě, vrať se ke mně. Slibuji ti, že už nikdy nebudeš sama. Na nic. Udělám všechno, co si budeš přát, jen mě prosím už neodháněj."
Stále se na mě jen upřeně dívala a nic neříkala. To ticho mě ubíjelo. ,,Rose, prosím, odpověz mi. Mlať mě nebo i křič, ale nemlč."
V tu ránu jsem zalitoval svých slov. Na tváři mi přistála pořádná facka.
,,Tohle jsem měla udělat už dávno."
,,Uznávám, že jsem si to zasloužil. Jaká je tvá odpověď?"
,,Odpověď na co?"
,,Vrátíš se ke mně?" zeptal jsem se bez obalu. Váhala. Opravdu uvažovala nad tím, jestli se ke mně vrátit nebo ne. Spíše to bylo asi uvažování nad tím, jestli jsem si vytrpěl už dost, ale z ničeho nic se její zorničky rozšířily a ona byla mimo.
Znal jsem tu situaci. Liss jí vtáhla k sobě do hlavy. Byla mimo dlouho a už mě to děsilo. Začal jsem s ní třást. ,,Rose?!" Nic.
Zkusil jsem to znova. ,,Rozo?!" ztěžka vydechla. ,,Liss."
,,Co je s ní?" dožadoval jsem se. Už jsme prakticky vybíhali z chatky.
,,Aaron na ní používá magii v knihovně."
,,Aaron?" podivil jsem se.
,,Jo, její bejvalej. Řval na ni, že ji Viktor měl zabít. Že když to neudělal on, udělá to sám. Za to jak mu ublížila."
Už jsme byli v knihovně, ale nebylo nic slyšet, protože prý vytvořil zvukotěsnou bublinu ze vzduchu kolem nich. A bylo to tak. Našli jsme je a vzduch vířil kolem nich.
,,Nech jí!" zařvala Rose. Polekal se a jejich bublina praskla.
,,To by se ti líbilo," odsekl. ,,Zaplatí mi za ty noci plný smutku. Jen si se mnou hrála."
Liss lapala po dechu. Už neměla moc sil. ,,Aarone, promluvíme si v klidu. Nech jí prosím," zkusil jsem přívětivě, ale nepomohlo to.
,,Jak si můžeš chtít vzít toho kreténa Ozeru?" No jo vlastně. Kvůli všemu tomu zmatku jsem zapomněl na to, že ji Christian požádal o ruku.
,,Říkám ti to naposledy. Pusť jí dobrovolně nebo.."
,,Nebo co? Uděříš mě? Prosím. Použiju magii. Jsem dost silný."
Rose se sarkasticky zasmála. ,,Pusť jí," řekla zřetelně. Aaron se jí ani nemusel dívat do očí, aby její nátlak zabral . Dostal křeč a prostě přestal. Liss padla na kolena a držela se za krk. Snažil se jí pomalu, ale jistě udusit. Přiběhl jsem k ní a začal jí kontrolovat.
Rose tam stále stála a začal kolem ní a Aarona vířit vzduch. Vymanil se z nátlaku a odvál ho vzduchem. Snažil se pohnout i s Rose, ale byla jak socha. Jediné co se pohybovalo byly její vlasy ve větru. Krásné a lesklé.
,,Okamžitě přestaňte!" zařval jsem.
,,Nepleť se do toho, Dimitriji!" utnula mě.
,,Takže jsi těhotná," zazubil se Aaron. ,,Vážně seš jen krvavá děvka," vyprskl.
Rose neřekla ani slovo, ale její pohled mluvil za vše. Naštvala se. A to hodně. Aaron se sesunul k zemi a začal se svíjet a skučet bolestí.
,,Rose, mučíš ho," pípla Lissa.
,,Zaslouží si to," procedila skrz zuby.
,,Nech mě," vzlykl Aaron.
,,To by se ti líbilo," zasmála se. ,,Ty budeš prosit."
,,Rose, to stačí," zatahal jsem jí za ruku, ale nic to s ní nedělalo.
,,Prosím," vypískl, ale Rose byla stále jak smyslů zbavená.
,,Rose, už tě poprosil. Nech ho," brečela Liss. ,,Dimitriji, ubližuje jí to."
Nebrečela kvůli Aaronovi, ale měla strach o Rose. Začal jsem s ní třást, ale nic to nezměnilo. Liss k ní přistoupila a začala jí hladit po vlasech a šeptat něco do ucha. Fungovalo to .
Rose se skácela k zemi a plakala. ,,To bolí," vzlykala a držela se za břicho.
,,Musíme k doktorce Olendské," podepřela jí Liss. ,,Odveď ho ke strážcům. Nahlásíme to královně."

Rose

Probrala jsem se v obrovské posteli a křeče byly pryč. Mé tělo bylo celé napjaté. Necítila jsem ani pouto s Liss.
Dimitrij ležel vedle mě a starostlivě mě pozoroval. Ani jeden jsme nepromluvili. Jen jsem se mu dívala do očí a došlo mi, že tohle sama nezvládnu. Potřebuju ho. Má dcera je i na mě moc silná. Musím se srovnat. Hlavně svojí psychiku, protože to odebírá ze mě. Vlastně jsem to já, kdo jí ubližuje.
,,Mrzí mě to," vzlykla jsem.
,,O čem to mluvíš, Rose?" pohladil mě po vlasech.
,,O všem."
Zmateně se na mě díval. Začala jsem Aaronem. ,,Nechtěla jsem mu tak ublížit. Teda na jednu stranu jsem to chtěla, ale .." zarazila jsem se a srovnala jsem si myšlenky. ,,Nevím, jak to vysvětlit."
,,To nic," pohladil mě. ,,Jak je vám?"
Přinutilo mě to k úsměvu. Ptal se na obě. ,,Nedokážu se ani pohnout. Přijdu si strašně těžce."
,,To přejde," usmál se na mě tím svým sexy úsměvem, díky kterému bych mu odpustila cokoliv. Byl to nenucený přirozený úsměv. Neovládla jsem se a i přes bolest jsem se pohnula a políbila ho. Očividně ho to zaskočilo a tak zaváhal, ale po chvilce mi začal polibek oplácet. Byl strašně jemný a odtažitý. Nechtěl mi nijak ublížit.
Odtáhla jsem se a podívala se mu do očí. Zmateně si mě prohlížel. Dneska jsem samé překvapení. ,,Miluji tě," zašeptala jsem.
,,Ach, Rozo," chytil mi opatrně obličej do rukou. ,,Já tebe taky," zašeptal na oplátku.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 gigi gigi | 23. února 2012 v 21:10 | Reagovat

Super!!!!Já chci prosím další!!!!! :D :D :D

2 Illyria Illyria | 23. února 2012 v 21:14 | Reagovat

Bezva. Jsem ráda, že už se usmířili. Už se těším na další.

3 Anéž Anéž | 23. února 2012 v 21:15 | Reagovat

<3

4 TerushQaH TerushQaH | Web | 23. února 2012 v 21:15 | Reagovat

konečně se usmířili, toto trvalo
a u tohole jsem nemohla ,,Zatracený hormony," zaklela. :D

5 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:16 | Reagovat

Dokonalá kapitola!!! Dimitrij úplně nej :)
  Ale jak další kapitola v neděli? Neměly být náhodou po dvou dnech? >:DD

6 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:16 | Reagovat

V ne-ne-ne-ne-ne-děli? Nééééééééé, Peggy to nemůžeš! Asi týden jsme byli bez kapitolky a teď je kapitolka jednou za 3 dny a ne za 2!  Asi to vážně přestanu číst a vrátím se k tomu až za rok, kdy toho bude víc....

7 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:17 | Reagovat

Prosím Peggy, jak dlouho bude ještě trvat, než budeš kapitolky přidávat tak, jak jsi slíbila?

8 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:18 | Reagovat

Ale jinak skvělá kapitolka!

9 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:18 | Reagovat

Co říkáta na Rozu s Dimkou?

10 Annie Asszony Annie Asszony | 23. února 2012 v 21:18 | Reagovat

To je tak krásnýýý :DD :) Honem honem další prosííím :3 :D

11 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:18 | Reagovat

[6]: Hej, ale to není špatnej nápad :D
Peggy, prosím, tak snad aspoň v pátek nebo sobotu :D

12 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:18 | Reagovat

Mně se ti dva moc líbí!

13 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:19 | Reagovat

Ale zajímá mě jméno té jejich princezny :)

14 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:19 | Reagovat

[7]: Taky by mě zajímalo ;) Snad co nejdřív!!!!!

[9]: Jooo! :D Seš můj člověk, holka :) :D

15 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:20 | Reagovat

[12]: Přesně, úplně super bezva pár! Mohli by konkurovat kdejakým Hollywoodským !

16 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:20 | Reagovat

[13]: Každou noc před spaním si říkám, jak asi Peggy pojmenuje malou holčičí kopii Dimky :)

17 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:21 | Reagovat

Kam se hrabe Edward s Bellou? My máme Dimitrije a Rose! Jooo! A chceme prosím další pokračování o nich ;);)

18 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:21 | Reagovat

[15]: Naprosto souhlasím!

19 LussyNda LussyNda | Web | 23. února 2012 v 21:21 | Reagovat

skvěla kapitolka :-) bylo načase aby se dali zase dohromady:-)

20 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:22 | Reagovat

[17]: No kam se hrabe kdejaká dvojice...ti dva jsou pár světa!

21 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:22 | Reagovat

[16]: :)
Vidíš, Peggy, nesmíš Majku moc napínat! :D A nás ostatní taky ne ;););) :D

22 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:22 | Reagovat

[19]: Jj, taky myslím :) Co říkáš na Aarona? Je to ale svině, co?

23 Majda Majda | 23. února 2012 v 21:22 | Reagovat

Jóóóóó.

24 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:23 | Reagovat

Jo, Aaron je hajzl!
přijede někdy ještě za Dimitrijem jeho rodina? Ráda bych zas >>viděla<< babičku Jevu :)

25 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:24 | Reagovat

Víte v co lidi doufám? Že málá nezdědí nic po Jevě a Abeovi

26 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 23. února 2012 v 21:24 | Reagovat

NÁDHERA !!!!! :-D

27 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:25 | Reagovat

[25]: proč? Jsou skvělí! :D

[26]: Yeah, přesně řečeno :)

28 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:25 | Reagovat

[26]: JJ, SOUHLAS

29 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:27 | Reagovat

[27]:No asi si budeš myslet, že jsem divná, ale Abeho si představuju jako mafiána a Jeva je taková divná :D Ale jinak je taky moc žeru :-* Škoda, že je Jeva na Abeho moc stará a Abe má Janine :(

30 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:27 | Reagovat

Chtěla bych, aby se ještě víc do popředí dostala i Taťána :) V knížce mi jí bylo líto, chudinky.

31 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:28 | Reagovat

[29]: Jeva a Abe :D :D To by teda byl pár :D

32 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:29 | Reagovat

[30]: Jj, Taťána je strašná chudinka :( Chudák má takovej osud....A Roza ji ještě nadávala do děvky......

33 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:30 | Reagovat

Peggy, dáš sem prosííííím kousíček z další kapitolečky? :) :) :)

34 Peggy Peggy | 23. února 2012 v 21:30 | Reagovat

Řekla jsem že kapitolu upřesním a po té nemocnici nestíhám psát kapitoly dopředu ... mám  jen 3 navíc přes víkend to napíšu a na to potřebuju čas .. od příštího týdne už by to zase mohlo být každý druhý den... Dimitrijova rodina přijede na svatbu... Jméno bude překvapení :))

35 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:32 | Reagovat

[34]: Na svatbu? WOOOOOOOOOOOOOW JÁ SE TAK TĚŠÍM!!!!!!AŽ JI DIMKA POŽÁDÁ O RUKU!!!

36 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:33 | Reagovat

No snad nemyslíš svatbu Liss...

37 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:33 | Reagovat

Ale mohli by mít dvojitou svatbu :)

38 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 21:33 | Reagovat

Skvělýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!! Moc se na svatbu těším!!!!!!!

39 Mags Mags | 23. února 2012 v 21:36 | Reagovat

Nadherna, bozi kapitola!!!!!!!!!! Konecne.se usmirili!!! :DDDDDD :)))))))

40 Mags Mags | 23. února 2012 v 21:38 | Reagovat

[34]: a doufam, ze.i dimitrij pozada rose o.ruku :D

41 LussyNda LussyNda | Web | 23. února 2012 v 21:38 | Reagovat

[34]: svatba jj ???? :D:D:D

už se nemůžu dočkat :-)

42 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:41 | Reagovat

Peggy to je tak romantický!!!!!!!!!!!!!!!!! kdy ji požádá o ruku? bude to na nějakým pěkným místě? a bude to v soukromí? v soukromí by to bylo lepší :) aby neměli moc společnosti :) Na nějakým neobvyklým místečku :)

43 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:41 | Reagovat

V jaké to bude kapitolce? Snad co nejdřív! bude to už v další?

44 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:42 | Reagovat

Nemůžeš nám sem prosím dát nějakej úryvek? :)

45 Peggy Peggy | 23. února 2012 v 21:45 | Reagovat

MYSLÍM SVATBU LISS!!!! :D .. NE jejich :D ..

46 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:46 | Reagovat

[45]: Ach jo :(((((((((((((((((((((

47 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:47 | Reagovat

[46]: A hádám, že Rose začne na té svatbě rodit :D Aby to mělo větší efekt :D

48 Peggy Peggy | 23. února 2012 v 21:48 | Reagovat

[47]: To jsou nápady :D

49 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:50 | Reagovat

[48]: Tak bylo by to vtipný :D

50 Majka Majka | 23. února 2012 v 21:55 | Reagovat

[48]: Dáš sem prosím ten úryvek?

51 Peggy Peggy | 23. února 2012 v 21:59 | Reagovat

Které postavy chcete ?? :)

52 Majka Majka | 23. února 2012 v 22:01 | Reagovat

[51]: Rose s Dimkou :)

53 Leny Salvatore Leny Salvatore | 23. února 2012 v 22:02 | Reagovat

Jj, prosííím, úryvek Rose a Dimitrije :)

54 Peggy Peggy | 23. února 2012 v 22:04 | Reagovat

Zítra ho sme dám ano ??:) nejsem na svém počítači :))

55 Majka Majka | 23. února 2012 v 22:05 | Reagovat
56 viki viki | 23. února 2012 v 22:37 | Reagovat

Pěkné !

57 zuza zuza | 24. února 2012 v 8:59 | Reagovat

Ses fakt dobra. Moc se mi to libilo. Děkuju

58 Terez :) Terez :) | 26. února 2012 v 16:29 | Reagovat

Úúúúúúúúúúúúúúh! :) Skvělé! :) :)

59 sissa sissa | E-mail | 29. března 2012 v 7:09 | Reagovat

Prečo tu není 23.kapitola
inak super kapča.

60 Romitrij Romitrij | 31. ledna 2015 v 19:14 | Reagovat

Boží!!!!!!!!!!!!!!!Jž jsem se nemohla dočkat ani uz jsem neveřila že budou spolu.I když je to pitomost. :D :D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama