.

18.kapitola - Zrozená z magie

11. února 2012 v 15:00 | Peggy |  Konečně spolu
Takhle kapitolka je docela krátká, takže mě neubijte komentáři :D .. Nebudu nic prozrazovat, přečtěte si to a uvidíte :-P
Dimitrij

Neustále jsem si v hlavě opakoval ty samé vzpomínky. Jak ležela na zemi v křečích se strachem o dítě. Jak se nakonec postavila a předvedla neuvěřitelnou moc, kterou má v sobě. Žasl jsem nad tím. Byla jako bohyně spásy. Naprosto nádherná. A doufal jsem, že tahle bohyně bude zase moje. Ale zmýlil jsem se.
Odmítla nejen to, abych s ní sdílel stejné auto. Odmítla i to abych jí vzal do náruče a odnesl odtamtud pryč. Čekal jsem scénu a křik. Pořádnou hádku, ale nečekal jsem, že ke mně začne cítit takový odpor a nenávist, kterou jsem jí uviděl v očích. Za tím vším se skrývala jen její bolest, kterou jsem jí utrpěl já. Bolest, za kterou také ponesu následky. Nebudou to jen splněné výhružky jejího otce. Nadávky její matky. Především to bude její odtažitost ode mě.
Celou cestu jsem byl mimo. O něčem diskutovali, ale já ty hlasy nevnímal. Ještě, že jsem nejel první, jinak bych snad ani netrefil do vlastního domu. Auta zastavila a všichni jsme vylezli ven. Jen Rose s Liss nevystoupili.
,,Děje se něco?" zeptal jsem se Sydney, která řídila jejich vůz.
,,Obě usnuly. Zkoušela jsem je opatrně vzbudit, ale nic," pokrčila rameny.
,,Já Liss odnesu do pokoje a půjdu si taky lehnout," řekl Christian. Zdálo se mi to fér.
,,A já vezmu Rose," vyhrkl jsem.
,,Ty na mou dceru ani nesáhneš!" mířil na mě prstem Mazur. Jen jsem přikývl a poraženě jsem odešel do pokoje. Nemohl jsem proti němu nic udělat. Je to její otec a má právo držet mě od ní dál. Ale já budu bojovat.
Dal jsem si horkou sprchu, abych ze sebe smyl všechnu tu nesmrtelnost z boje a především mojí bolest, za kterou jsem si mohl sám. Má sestra měla pravdu. Jsem idiot!
Lehl jsem si do postele a nedoufal, že i přes vyčerpání budu moci usnout. V hlavě se mi neustále opakovaly vzpomínky na Rose. Jak se to mohlo takhle pokazit? Pokazil jsi to ty sám. Odpovídal jsem si neustále. Byl jsem unavený fyzicky a nakonec i psychicky, takže jsem přece jen usnul a zdál se mi sen.
Byl jsem sám v té pracovně, kde jsme našli Rose. Kdyby se tu nestaly ty hrozné věci, řekl bych, že je to tu hezké a útulné, ale nebylo. Otočil jsem se za zvukem otevírajících se dveří a spatřil malé dítě. Holčičku.
Mohly jí být tak dva nebo tři roky. Byla rozkošná. Taková malá princezna. Její hnědé vlasy se jí kroutily v prstýncích a dívala se na mě zkoumavým pohledem. Zůstala nejistě stát mezi dveřmi a motala si vlasy na prst. Začala se nervózně polovičatě otáčet a její šatičky se rozvlnily.
Něco mě k ní táhlo. Mám rád děti, ale tohle nebylo tak obyčejné. Měl jsem nutkavou potřebu být u ní a chránit jí. Něco jako Rose. Měl jsem pocit, že se mi moje srdce zvětšilo a najednou tam byla i tahle malá. Naprosto mě to mátlo.
,,Ahoj," začal jsem nejistě a prolomil tak tíživé ticho.
,,Ahoj," pípla zvonivým hláskem a usmála se. ,,Jsi to opravdu ty?" zeptala se nejistě.
Tahle otázka mě zaskočila. ,,Kdo mám být? Ty jsi mě sem přivedla?" nechápal jsem.
,,S mámou jsem pořád," pokrčila rameny. ,,Další z rodiny si mě našli," pokračovala. ,,Ale tebe jsem ještě neviděla. Jen cítila pocity přes mámu," usmála se a skočila mi kolem krku. ,,Chci poznat všechny ještě dřív než se vůbec narodím. Už se budeme znát," zasmála se.
,,Počkej, takže ty jsi.." nedořekl jsem to, protože mi odpověděly její oči. Moje oči. Tmavě hnědé vlasy Rose. ,,Ale jak jsi mě sem zavolala?"
Chtěl jsem o ní najednou vědět úplně všechno a zapamatovat si to. Způsob, jak mluví. Její pohledy a úšklebky. Jak jsem mohl pochybovat, že není moje? Tohle je moje dcera!
,,Čerpám všechno přes mámu a pomyslela jsem na její pocity, když mě uhodili," zesmutněla. ,,Cítila mou bolest a strach, nic jiného. Ale na chvilku ucítila neskutečnou lásku a bezpečí. A pak zase jen bolest. Pomyslela jsem na to, co vyvolalo její lásku a přišel jsi ty," usmála se.
,,Vždyť jsi tak malá," nechápal jsem stále. ,,Nejen v tomhle snu, ale i ve skutečnosti. To nemůžeš přeci zvládnout," pohladil jsem jí po vlasech. Měl jsem o ní strach. Ještě není ani na světě a používá magii ve stejné úrovni jako Lissa.
,,Jsem z magie zrozená, tím to je," prohlásila moudře. ,,Maminka se prob..." zmizela ona i sen.
Probral jsem se naprosto v šoku, ale mé city mě neklamaly. Bylo to skutečné. Říkala, že se probouzí. Zamyslel jsem se. Zvedl jsem se z postele a sešel dolů. Slyšel jsem, jak někdo štrachá něco v ledničce. Stála tam a vypadalo to, že přemýšlí, co si dát. Vytáhla kyselé okurky a majonézu. Nahlas jsem se zasmál, i když jsem nechtěl. Polekala se.
,,Těhotenské chutě?" začal jsem neutrálně.
,,Co tu děláš?!" zeptala se polekaně. Nebyla na mě připravená a nestihla skrýt hned všechnu tu bolest, kterou jsem jí viděl v očích.
,,Já.." nevěděl jsem, co říct. Rozhodl jsem se, že nebudu ani teď lhát. ,,Mluvíš někdy s naší dcerou?"
,,Naší?" vyštěkla na mě zaskočeně. Více než má otázka jí překvapilo zrovna tohle. ,,Odkdy jí považuješ za naší?" procedila.
,,Teprve chvilku," přiznal jsem poraženě. ,,Před chvílí jsem s ní mluvil," řekl jsem opatrně.
,,Viděl jsi, co dokáže s magií a začneš jí považovat za svou? Zajímalo by mě k čemu jí chceš využít," vyštěkla podrážděně. Poznával jsem v ní tu Rose, kterou jsem viděl poprvé. Malou ublíženou holku, kterou načapali při činu, jak utíká se svojí kamarádkou.
,,Rose.."
,,Nic neříkej! Nemáš na ni právo! Na nic nemáš právo! Vzdal ses toho, pamatuješ? Jakmile jsi odešel, vzdal ses mě i jí." Její potlačovaná bolest a nenávist vyplavala na povrch. Bolelo mě to, ale já si tu bolest zasloužil. Měla vlastně pravdu.
,,Vím, že jsem ti ublížil a chápu.."
,,Ty nevíš a nechápeš vůbec nic!" skočila mi do řeči už podruhé. Chtěl jsem pokračovat, ale měli jsme publikum.
,,Chcete vzbudit celý barák?!" zasyčela nepříjemně babička.
,,Omlouvám se. Už se to nebude opakovat," namířila ty slova na mě. Měla na mysli, že tento rozhovor se nebude opakovat. Odešla z místnosti i s jídlem.
,,Konečně jsi začal něco dělat," dala mi pohlavek babička. Byla ještě menší než Rose, ale jakmile něco chtěla, dosáhla toho.
,,Snažím se.." Už jsem chtěl odejít, ale zadržela mě.
,,Je úžasná, že?" rozplývala se babička.
,,Kdo?" nedocházelo mi. Rose snad?
,,No kdo asi, ty tupče! Tvá dcera!" vypálila na mě a naštvaně odešla. Ty její moresy mě vážně jednou přivedou k šílenství. Podrážděně jsem odešel do pokoje. Nečekal jsem, že by tam Rose mohla být. Slyšel jsem jen téci vodu v koupelně. Usadil jsem se na postel a čekal. Po několika dlouhých minutách vylezla z koupelny. Z vlasů jí ještě skapávala voda. Tentokrát už nebyla překvapená, že mě tu vidí.
,,Nečekal jsem, že půjdeš sem. Myslel jsem, že půjdeš zpět k Lisse," přiznal jsem.
,,Pořád ještě je to i můj pokoj. Mám tu věci," odsekla a rozevřela skříň. Byla jen v ručníku a sem tam jí po těle stékala nějaká kapka vody. Vždycky byla nádherná, ale nečekal jsem, že její krása může vzrůst. Těhotenství jí slušelo. Prohlížel jsem si jí se zájmem a ona můj pohled vycítila.
,,Na co tak zíráš? Seš snad úchyl?" snažila se mi co nejvíce ublížit a dařilo se jí to.
,,Ne.." nedořekl jsem to, protože sykla bolestí a chytila se za břicho. Během vteřiny jsem byl u ní a podpíral jí. ,,Co se děje?" zeptal jsem se a slyšel svou úzkost.
,,Kopla do mě, mrška!" pohladila se po břiše. ,,Brání tě," zasmála se a já se usmál s ní. Podívala se mi do očí a přišlo mi jako, by všechno špatné bylo zažehnáno, ale uvědomila si naši situaci a znova se postavila do útočící pozice. Nebo se proti mně jen bránila? Proti další bolesti?
,,Rose, já.." chtěl jsem se začít omlouvat, ale marně. Skočila mi do řeči.
,,Ty co?" vypálila na mě. ,,Ne, víš ty co? Nic neříkej. Ani se nesnaž na mě mluvit. Nemáš právo už ani na pitomej rozhovor se mnou, nebo na .." na chvilku se zarazila. ,,Mojí dceru," procedila a odešla z pokoje s věcmi v ruce, jen v ručníku.

Rose


Vytočeně jsem odešla z pokoje. Nemohla jsem tam s ním dál zůstat. Podlehla bych mu. Nemohla jsem mu to všechno tak jednoduše odpustit. Zaslouží si trpět jako já. S věcmi jsem se vrátila k Liss do pokoje. Naštěstí už byla vzhůru.
,,Tady jsi," otočila se na mě. ,,Panebože, co se stalo?"
Ani jsem si neuvědomila, že brečím, dokud jsem se neviděla v její hlavě. Nešlo jen o můj pláč, ale má aura byla hodně tmavá. Pohasínající.
,,To je v pořádku," řekla jsem prostě a zavřela se do koupelny.
,,Ne není. Jste vytočené obě dvě!" vystartovala na mě do koupelny.
,,To Dimitrij. Pohádali jsme se. Řekla jsem dost hnusný věci a ona ho bránila.Nakopla mě do břicha!" stěžovala jsem si a Liss se k mému překvapení začala smát. ,,Hej! To není vtipný." Hodila jsem po ní gumovou kachničku.
Zvážněla. ,,Byl tu tvůj otec. Za chvíli se máme sejít dole."


,,Rozlučte se, zabalte si a zítra ráno odjíždíme." Můj otec nakráčel do obýváku s těmito slovy. Všichni jsme na něj zírali, ale moc dobře jsme si uvědomovali, že už ani tady není bezpečí. ,,Všichni se vracíme ke dvoru a celá situace se projedná tam u komise. Pro teď nemá cenu to řešit."
,,Ovšem, že to cenu má!" obvinila jsem ho. Překvapeně na mě zíral.
,,Unesli mě, protože.." zarazila jsem se. Teď jsem nemohla říct pravdu.
,,Protože chtějí mě, ale nejdříve museli vyřadit Rose," zachránila mě Liss.
,,To je sice hezké, ale my tu s tím teď nic neuděláme," řekla má matka.
Věděla jsem, že pro Liss je nejlepší odjet ke dvoru, ale já chtěla zůstat tady. Něco mě nutilo to vyslovit. Nechtěla jsem odsud odjet. Je mi tu nádherně. Mám tu novou rodinu. A nechci u dvora čelit všem těm pohledům a pomluvám, až se odhalí mé těhotenství. Nejradši bych tu ještě šest měsíců počkala, porodila a pak se vrátila.
,,Nikam nepojedu," procedila jsem. ,,Dokud nebudu vědět, co bude dál," dodala jsem.
Můj otec se ke mně naštvaně přiblížil. Byl ode mě jen kousíček a díval se mi zpříma do očí. Vždy jsem z něj měla jen srandu, ale tentokrát jsem měla strach. Bál se o mě a za každou cenu mě chtěl mít u dvora v "bezpečí".
,,To teda pojedeš!" řekl to takovým tonem, že mi naskočila husí kůže a ucítila jsem nával magie.
,,Rose, ovládej se," šeptla Liss. Ale pozdě. Neuměla jsem to ovládat.
Můj otec zavrávoral a ustoupil. ,,Co to.." nedořekl to, protože jsem se skácela zpátky do křesla a ucítila křeč, jak se magie stahovala zpátky. Všichni přispěchali ke mně, celý nejistí. Instinktivně jsem se chytla za břicho.
,,Ty jsi těhotná?!" zírala na mě má matka nevěřícně.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 zaba zaba | 11. února 2012 v 15:09 | Reagovat

Super!!!!!!! :D

2 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 11. února 2012 v 15:12 | Reagovat

Jen ať si to Dimitrij pěkně vyžere :-)

3 Illyria Illyria | 11. února 2012 v 15:12 | Reagovat

To bylo absolutně nej. A jak nevěděla o tom těhotenství. :-D :-D Už se těším na další.

4 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 11. února 2012 v 15:19 | Reagovat

tak to je husty. ta mu dava do těla :-D

5 LussyNda LussyNda | Web | 11. února 2012 v 15:19 | Reagovat

super kapitolka :D nandala mu to pěkně :D

6 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:21 | Reagovat

Wau! To byla aspoň kapitolka! Co myslíte, jak bude reagovat Janine? A jak se usmíří Rose s Dimitrijem? Myslíte, že to bude mezi nimi zase tak jako dřív? Nebo ještě lepší, když je teď ještě táhne k sobě dítě? A co Lissa s Christianem? Budou mít taky miminko? A jak se bude dál vyvíjet jejich vztah? Čekají je nějaké zvraty? A co Abe? Panebože, co řekne Abe??? Co myslíte?? Honem další kapitolku!!!!!!!!!

7 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:25 | Reagovat

Prosíííííím, nemohla by být další kapitolka ještě dneska? :) Do zpříjemnění sobotního odpoledne! =) Všichni si rádi odpočinou od učení a rádi se odreagují u úžasné ff :)

8 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:27 | Reagovat

[6]: Sem zvědavá jak budou uvažovat na tyhle tvé otázky :D .. Bohužel ještě dneska nebude .. Jsem po flámu :D

9 Mags Mags | 11. února 2012 v 15:27 | Reagovat

Naprosto dokonalý!!!!! celou dobu jsem se usmívala, chichotala a gebila!!!! Nemůžu se dočkat na další kapitolu!!! Není nějaká šance, že by tady zítra mohla být další kapitola, když (aspoň mě) končej jarňáky? :))))))) prosím :))))))))))))))

10 Tuls Tuls | 11. února 2012 v 15:28 | Reagovat

díky

11 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:28 | Reagovat

[9]: Mně taky, tak prosim prosim, buď dneska večer nebo aspoň zítra :)

12 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:29 | Reagovat

[10]: A Tuls chce určo taky kapču! :D Že jo?

13 Lia Lia | 11. února 2012 v 15:30 | Reagovat

supr, už se nemohu dočkat další :-)

14 lucinka lucinka | 11. února 2012 v 15:30 | Reagovat

jo peg!!!!prosim!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:31 | Reagovat

[14]: Jo! Už prosíme minimálně 4!!! prosíííím, psíí očička :-))))

16 Tuls Tuls | 11. února 2012 v 15:31 | Reagovat

[12]: no jasně!!!!!

17 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:33 | Reagovat

[15]: No vidíš, Peggy! :D

18 Bobbiiii Bobbiiii | 11. února 2012 v 15:36 | Reagovat

Jo a tahle kapitolka byla taaaaaaak krátká! Prosim!!! A je to tak napinavy, ze lidi? Ze chcete dalsi kapitolku? Ze to bylo kraťoučký?????ja teda moc chci!

19 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:36 | Reagovat

[18]: Jooo, přesně! Všichni chceme vědět, co řekne budoucí babča Janine, že jo?!

20 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 15:38 | Reagovat

Toccara:jsi muj člověk!!!! Janine a Abe budou úžasní prarodiče! Snad u toho bude Dimka, jak zjisti, ze je těhotná!!!!

21 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:39 | Reagovat

Myslíte, že bude zděšená, nebo z toho bude mít radost :) ? A co Abe? Bude chtít Dimitrijovi uříznout... ?

22 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:40 | Reagovat

[20]: Taky doufám! Já už chci narozené miminko :) ťutíí

23 Bobbiiiii Bobbiiiii | 11. února 2012 v 15:41 | Reagovat

Toccara: co přesně myslis, ze mu Abe uřízne? Jestli to chapu dobře...

24 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:41 | Reagovat

[21]: A tak mě napadlo, Abe s Janine se třeba můžou strašně naštvat a začít na ni řvát a Dimitrij bude Rose bránit :) A pak se všichni uklidní :)

25 LussyNda LussyNda | Web | 11. února 2012 v 15:42 | Reagovat

[8]: a nešlo by že by byla aspon zítra :-)

26 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:42 | Reagovat

[23]: No, to bych radši cenzurovala :D

27 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:43 | Reagovat

[9]: To jsem ráda :D:)) ..
PRO VŠECHNY - Dneska se vzpamatovávám z flámu a zítra se budu připravovat do nemocnice, takže až v pondělí :))

[20]: Dimka u toho je v tom obýváku ,ale nezmínila jsem ho :D bude u toho nebojte :D

28 Bobbiiiii Bobbiiiii | 11. února 2012 v 15:43 | Reagovat

Jj, snad bude rozkosna po taťkovi :-*

29 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:44 | Reagovat

[27]: Neee, to nám nesmíš udělat!

[28]:  Že jo :))

30 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:45 | Reagovat

Bohužel holky .. Jinak to nestíhám .. A zítra až budu mít čas tak budu alespon pokračovat ve psaní:)))

31 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:47 | Reagovat

[27]: Prosííím, tak stačí až večer, přes odpoledne se hezky odreaguj a večer nám hoď kapitolku, prosím, prosím :)

32 Bobbiiii Bobbiiii | 11. února 2012 v 15:47 | Reagovat

Neeeee, Peggy to nam nesmis udelat! Jako čekat na tvou ff je pomalu horší, jak čekat na Pll

33 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:47 | Reagovat

Ale pokud chcete tak vám sem dám ukázku z další kapitoly nějaký úryvek :)) Vyberte si jakej :D .. Ale max 3 řádky :) O kom by měl být ??:D

34 Bobbiiiii Bobbiiiii | 11. února 2012 v 15:48 | Reagovat

Peggy: rozhodne o reakci janine a jak dimka brání Rose

35 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:49 | Reagovat

Christian, Abe, Janine, Liss, Dimitrij, Jeva, Rose ...Tak koho ?:D

36 Mags Mags | 11. února 2012 v 15:49 | Reagovat

[34]: jsem pro!!!!

37 LussyNda LussyNda | Web | 11. února 2012 v 15:51 | Reagovat

[35]: nemohlo by to byt vic lidi?

38 Mags Mags | 11. února 2012 v 15:51 | Reagovat

[35]: Dimitri

39 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:51 | Reagovat

[34]:  Jo! :D
Ale jsem teda moc smutná... :,( Prosíím, prosíím, Peggy, smutně koukám jako malý štěňátko. Jednuu kapitolečku :-**

40 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:51 | Reagovat

[37]: Max 2!!:D

41 Mags Mags | 11. února 2012 v 15:52 | Reagovat

a Janine nebo Abe

42 LussyNda LussyNda | Web | 11. února 2012 v 15:53 | Reagovat

Dimitrij a Abe :D pokud to jde :D

43 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:55 | Reagovat

Dávám dokonce 2 pasáže !:D Na víc mě neukecáte :D

,,Všichni víme, jak v našem světě vznikají děti, slečinko!" oponovala jí Janine.
,,Má pravdu," zastala se jí Liss. ,,Je to neuvěřitelné, ale je to tak."
,,Ani já jsem tomu nemohl uvěřit. Proto se stalo to, co se stalo. Ale teď už vím, že je to pravda a Rose mě nepodvedla. To dítě je moje," přiznal Dimitrij.
Abe a Janine se na sebe zmateně podívali. ,,Co se nám to tu snažíte namluvit?" vyštěkla Janine.

Začal kolem nás vířit vzduch. ,,Já jsem ti za porušení taky něco slíbil," řekl výhružně Mazur.
,,Ponesu jakýkoliv trest. Vím, že jsem zklamal," postavil se tomu čelem Dimitrij.
Mazur ho chytil pod krkem. A něco na něj štěkal Rusky. Hádal jsem, že to budou urážky.

44 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 15:55 | Reagovat

Nééé, rozhodně Janine a Dimitrij! :D A nebo jestli tam je ještě nějaká hádka mezi Rose a Dimitrijem :D Ale prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím ještě jednu kapitolku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tahle byla úplně "pidi midi" :D

45 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 15:58 | Reagovat

[43]: Abe umí rusky? :D
Ale prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím, celou kapitolkuuuu, viď, Bobbii? :D

46 Mags Mags | 11. února 2012 v 15:58 | Reagovat

[43]:aaaaaaaaaaaaaaaa božínku :))))))))))))) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD teď už se nemůžu dočkat vůbec!!!!!!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDD :))))))))))))))))

47 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 15:59 | Reagovat

[45]: Jo :D a další odpověd NE!:D

[44]: Oni ale nejsou krátký :D Píšu 3-4 strányk ve wordu:D

48 LussyNda LussyNda | Web | 11. února 2012 v 16:01 | Reagovat

[43]: tak po tomhle už to asi do pondělka nepřežijeme :D

Prosim prosim peggy další :D

49 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 16:01 | Reagovat

[46]: Buď jsou krátký :D Nebo jsou tak úžasný, že je přečtu jedním mrknutím oka a to znamená, že bychom občas mohli dostat víc kapitol :D třeba aspoň každou sobotu 2 :D

50 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 16:01 | Reagovat

[48]: Přesně jsem to čekala :D .. Holky fakt tó nejde :D .. možná zítra večer ,ale nic neslibuju :D

51 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 16:02 | Reagovat

[50]: Nééééééééé prosííííííííííím ještě dneska!!!! Prosíííííííííííííííííííím!

52 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 16:03 | Reagovat

http://www.imagebam.com/image/8782f3174221540
!!!!!

53 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 16:04 | Reagovat

[48]: Jooooo!!!!!!!

54 Mags Mags | 11. února 2012 v 16:05 | Reagovat

[52]: tak to se povedlo!!! :DDDDDD Jo naše bohyně, prosím!!! :DDDDDD

55 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 16:05 | Reagovat

[52]: Naprostej souhlas!!!!! Peggy mrkni na ten odkaz :D

56 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 16:05 | Reagovat

[52]: To si děláte srandu ze mě :D

57 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 16:07 | Reagovat

[56]: Neděláme!!!!!!!!! Jak se vůbec můžeš ptát? :D Prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím

58 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 16:07 | Reagovat

[56]: Nn, to je krutá realita! :D :D

59 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 16:07 | Reagovat

Tak fajn, ale jen proto, že mám skvělého přítele ,se kterým nejsem ani měsíc a no prostě je to báječný :D .. Udělal mi skvělou oslavu :))

60 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 16:09 | Reagovat

[59]: Skvělýýýýýýýýýýýýýýý miluju tvýho přítele :D (to je vtip) :D

61 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 16:09 | Reagovat

[59]: Takže bude kapča? Jupííí!!!!!!

62 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 16:10 | Reagovat

A kdy ta kapitolka bude? :) Za 10 minut? nebo hned?

63 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 16:10 | Reagovat

[60]: No to já taky .. naprosto mě dostal !! Máte ji tady :))

64 Toccara Toccara | 11. února 2012 v 16:10 | Reagovat

[60]: Musíme mu nějak poděkovat! :D Peggy, vzkaž mu, že mu moc děkujeme!!

65 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 16:11 | Reagovat

Ten o tom, že mám blog a něco píšu ani neví :D Zatím a ani nevím jetsli mu to povím :D

66 Bobbiii Bobbiii | 11. února 2012 v 16:23 | Reagovat

[65]: Musíš mu to říct! Aby tu ff začal číst!! To by bylo skvělý!

67 Peggy Peggy | 11. února 2012 v 16:24 | Reagovat

[66]: Ten určitě :D

68 terushka terushka | E-mail | 12. února 2012 v 12:11 | Reagovat

Woohooo, Rose to Dimitrijovi pěkně dává sežrat.. Ale myslím, že už to pomalu stačí :D A nevím proč, ale teď si těhotnou Rose představuju jako tlustoprda :DDDD Jak pořád jí a tak...:DDDD
Jinak čupr kapitola ;)

69 Terez :) Terez :) | 12. února 2012 v 16:08 | Reagovat

Úžasnéééééé! :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama