.

13.Kapitola – Schůzka ve snu

1. února 2012 v 17:24 | Peggy |  Konečně spolu
Táák holky přidávám slibovanou 13.kapitolu :)) .Měla jsem jí přidat až v 19:00, ale dám vám jí dříve, když už nepřibyla včera :)) ... Některé sklamu z Dimitrije je stále blbec, ale je tu ta slibovaná část s Adrianem, kterou má velice ráda Kisee :D .. Sem zvědavá, co vy na to :)) ..,,Kde teď spíš?" zeptala jsem se. Ale nedočkala jsem se odpovědi. ,,Nemůžeš mě jen tak ignorovat!" Vybuchla jsem. ,,Neutíkáš jen ode mě, ale i od svojí práce!" Zkusila jsem to jinou cestou.
,,Nesváděj to na práci! Tady jste v bezpečí. Moje sestry umí bojovat a ty taky." Oponoval naštvaně.
,,Nejsem si jistá, jestli budu moc bojovat." Řekla jsem naštvaně a chytila se za břicho. ,,Kdybych dostala kopanec do břicha nebolelo by to jen mě!" Uviděla jsem strach v jeho očích, ale hned se zase ovládl. Bojoval sám se sebou.
,,To už je tvůj problém." Dvířka u skříně zavřel takovým způsobem, že vypadly z pantů. Jen je odkopl nohou a mířil zpáky ke dveřím. Stoupla jsem mu do cesty.
,,Neodcházej prosím." zaprosila jsem zoufale.
,,Jdi na stranu." procedil skrz zuby. Viděla jsme jak zatíná pěsti a žílu na krku měl úplně napjatou. Neuhla jsem stále jsem mu stála v cestě. ,,Rose uhni nebo..."
,,Co?" skočila jsem mu do řeči. ,,No, tak co uděláš? Uhodíš mě?" vypálila jsem. Vím, že by tohle nikdy neudělal, po tom, co jeho otec napadal neustále jeho matku, ale musela jsem nějak zaútočit.
Překvapeně se na mě podíval a v očích se mu mihl ublížený výraz,ale zahnal ho. ,,Když to bude potřeba, tak ano."
Tahle odpověd mě zaskočila a povolila jsem ze svého postoje. Obešel mě a odešel z pokoje. Tohle se mnou zamávalo. Byla jsem přesvědčená, že by mě neuhodil.
,,Do prdele!" praštila jsem do stolu. A pod mou silou praskl. Tímhle tempem zdemolujeme celý dům.
,,Můžu ?" nakoukla do pokoje Karolína.
,,Jasně." Nesnažila jsem se o úsměv. Stejně to určitě slyšela.
,,Liss vás nechtěla rušit. Mám ti vzkázat, že šli s Chrisem k Oksaně."
,,Děkuju."
,,Je všechno v pořádku?" Karolína byla na nějaké služební cestě a vrátila se dneska ráno, takže ještě neví všechny podrobnosti.
,,Zase jsme se pohádali."
,,On se umoudří. Dej mu čas." Objala mě a nejistě se na mě podívala. ,,Já vím, kde je Dimitrij. Je u své bývalé přítelkyně. Byli spolu ještě, když byl Dimka tady v Rusku. Zůstala jsem s ní v kontaktu pouze já."
Spadla mi brada. U bývalé přítelkyně? To je snad jediná koho tu Dimitrij má? Odpověděla jsem si sama. Jediná koho z jeho blízkosti neznám. ,,Jeva mi to asi neprozradila úmyslně." Řekla jsem naštvaně.
,,Jo, vyhrožovala mi, ať ti to neříkám. Kvůli dítěti." Pousmála se. ,,Musím si jít vybalit. Zatím"
Sešla jsem dolů na oběd a všichni na mě zírali, jako kdybych se zbláznila. ,,Si v pořádku, Rose? Jsi nějaká bledá." zeptala se mě Olena.
Řekla jsem prosté ,,Jasně." A usadila jsem se. Nechtěla jsem to rozebírat.
Po obědě jsem se šla projít s Olenou a dětmi. Pobíhali kolem mě a nosily mi kytky z louky. Bylo to příjemné odpoledne. Olena mi neustále vyprávěla nějaké historky o každém ze svých dětí.
,,Jste skvělá matka." Usmála jsem se na ní, když už jsme šli zpátky k domu.
,,Ty budeš taky,holčičko." Pohladila mě a oplatila mi úsměv.
,,Rose, máš návštěvu." Řekla Jeva pochmurně. ,, Je ve tvém pokoji."
Vyběhla jsem nahoru a na posteli seděla Sydney. Jí bych tu ani náhodou nečekala. Vlezla naprosto sama do domu plného démonů? Bylo vidět, jak je napjatá, když jsem přišla já trošku se uvolnila.
,,Co tu děláš?" usmála jsem se přátelsky. Měla jsem vážně radost, že jí vidím.
,,Přejdu rovnou k věci." Řekla vážně. ,,Je pravda, že jsi těhotná, nebo Dimitrijovi přeskočilo?"
Zírala jsem na ní s pusou do kořán. ,,Vlítnou ti tam mouchy." Zažertovala.
Zasmála jsem se. ,,Jak to víš?"
,,Volal mi, že prý se vyskytly komplikace." Odmlčela se a přemýšlela jestli pokračovat. ,,A mám zapátrat po nějakých případech, kdy dhampýrka otěhotněla s dhampýrem. Pokud to existuje." Zakroutila nevěřícně hlavou. Věděla o našich rasách všechno a o téhle situaci pochybovala.
,,Takže naše dítě je komplikace?!" Vysoukala jsem ze sebe. On ho nechce. Pomyslela jsem si.
Sydney mě objala. ,,Nevadí ti, že objímáš démona?" Rýpla jsem si do ní.
,,Nepopírám, že je to docela nepříjemné a že se budu koupat alespoň hodinu, ale ty jsi docela fajn." Usmála se. ,,Co budeš dělat?"
,,Já nevím. Podle mě není nebezpečné zůstat dál tady."
,,Dobře půjdu uklidnit alchymisty. Drž se."
,,Děkuju Sydney."
Jen tak jsem se povalovala na posteli a uvažovala. Co se mnou teď bude dál? Máma mě zaškrtí jak hada. Táta zaškrtí Dimitrije, nebo vlastně zaškrtí mu něco jiného. Schovala bych se tady už napořád. Daleko od všech problémů.
Už se stmívalo, když sem vylezla ze sprchy. Neměla jsem náladu jít dolu a postavit se znovu těm pohledům a lítosti. Chtěla jsem se prospat, ale jen jsem se vrtěla na posteli. Liss mě přišla uklidnit.
,,On se vrátí." Uklidňovala mě. Nejen slovy, ale vlévala do mě i energii z éteru.
,,Jednou ano." Pousmála jsem se.
,,Oksana se na tebe přijde zítra podívat."
,,Fajn."
,,Půjdu se prospat. A ty by si taky měla." Dala mi pusu na tvář a odešla. Naštěstí mě éterem naprosto uklidnila. Vysála ze mě temnotu . V mém těle zase byla rovnováha a já bez problémů usnula.


Ocitla jsem se na střešní zahradě nějaké budovy a slunce zrovna zapadalo. Posadila jsem se na lavičku a kochala se. V tom se přede mnou objevil Adrian.
,,Věděla jsem, že v tom máš prsty," usmála jsem se. Bylo docela příjemné ho vidět.
,,Psst," utišil mě. Docela mě to urazilo. Vtáhne mě do jeho snu a pak se mnou ani nepromluví a bude mě tu jen tak v trapném tichu držet? V tom jakoby z nebe spadla Liss.
,,Ahoj holky," přivítal mě i Lissu Adrian tím svým super sexy úsměvem, kterým okouzloval ženy.
,,To si udělal ty?" podivila jsem se.
,,No, nemám v sobě ani kapku alkoholu a tak jsem mnohem silnější," vysvětlil zdvořile. Bez jakéhokoliv pokusu o flirt. ,,Chtěl jsem vás vidět společně."
,,To je milé," řekla Liss a přisedla si ke mně. Adrian se posadil před nás na nějakou betonovou zídku.
,,Tak.. Jak se máte?" začal.
Povídali jsme si jako staří dobří přátelé, kteří se dlouho neviděli, což je vlastně pravda. U dvora se nic moc nedělo. Královna má strach o Lissu a neustále žádá Adriana, aby jí navštěvoval.
Můj otec a matka vedou tajnou akci na lapení zrádce, který donáší strigojům, ale stále toho moc nevědí. Najdou stopu, ale ta vždycky skončí ve "slepé uličce".
Za celou tu dobu - a že mi to přišla extrémně dlouhá doba - se se mnou Adrian nepokusil ani jednou zaflirtovat. Nebyl opilý a mluvil tak sebevědomě. Byl si vším, co říkal, tak jistý. Nepoužíval ty své uštěpačné poznámky. Mluvil jako slušně vychovaný, vysoce postavený královský. Takže vlastně tak, jak by měl. Ale nebylo mu to vůbec podobné.
,,Tak to vyklop!" zaútočila jsem na něj.
Odpovědí mi byl jen tázavý pohled. ,,O čem to mluvíš, Rose?"
,,Podívej se na sebe! Nemáš u sebe cigarety. V sobě nemáš ani kapku alkoholu. Mluvíš jak starej dědek, co toho má za sebou bůhví kolik a zná všechny moudra světa. Ani jednou jsi se mnou nezaflirtoval ani do mě nerýpl. Co se děje?" všechno jsem to ze sebe vychrlila na jeden výdech. Znělo to docela naštvaně.
,,Kdo je ta dívka?" zeptala se skoro až nesměle Liss. Zadívala jsem se na ní s naprostým nepochopením.
,,Věděl jsem, že to poznáte," pousmál se nervózně.
,,No tak, vidím tvojí auru. Nedá se to přehlédnout. Záříš jako slunce v pravé poledne," usmívala se Liss.
V tom mi to došlo. Adrian se opravdu změnil. A ne, že by se proto rozhodl jen tak ze své vůle. To by nikdy neudělal. Miloval svůj život ala party-boy. Někdo ho k tomu přiměl. Někdo, kdo měl na něj obrovský vliv. Dívka, do které se zamiloval.
Adrian si nervózně prohrábl vlasy, změřil si nás pohledem, nadechl se a spustil svůj dlouhý příběh. ,,Stalo se to, když jsem odcházel z jednoho z barů," umlčel se a vypadal jako by vzpomínal na svůj život, kdy jeho život představovaly bary. Jako by to bylo tak dávno. Chtěla jsem tu myšlenku vyslovit, ale nepřišlo mi slušné poukazovat na jeho minulost. Zvlášť když jsem byla její součástí. Možná by si mohl myslet, že žárlím.
,,Usoudil jsem, že mám dost a víc bych měl asi pokračovat už jen na pokoji v jednom z hotelů, kde jsem byl ubytovaný. Chtěl jsem si sám vyrazit a odpočinout si od toho všeho zmatku. Všichni šíleli a šílí kvůli tomu zrádci a že jste se i přes ty hrozby nevrátili ke dvoru. Hlavně prateta mě hodně vyčerpávala," usmál se, zvedl se a začal přecházet po zahradách. ,,Šel jsem po hlavní ulici, ale uslyšel jsem pláč z jedné tmavé uličky. Zadíval jsem se tam a uviděl jsem auru plnou bolesti. Popadlo mě nutkání pomoci té osobě. Ležela schoulená na zemi, jakoby se snažila zahřát. Už jsem byl skoro u ní, když jsem se najednou začal dusit. Bylo to, jako by mi někdo sebral vzduch." Chytil se za krk při té vzpomínce.
,,Co ode mě chceš?!"
Zeptala se mě mezi vzlyky. A do plic se mi nahrnul vzduch, ale bylo ho pro změnu až moc. Začal jsem pokašlávat a ustalo to.
,,Zbláznila ses, ženská?! Chtěl jsem ti jen pomoct!" bránil jsem se jí.
,,Nepotřebuju pomoct," Adrian se při té vzpomínce zasmál.
,,Objevil se tam strigoj, který naší konverzaci přerušil. Použil jsem na něj nátlak a během chvilky, než se vzpamatoval, jsme utekli zpět na hlavní silnici.
,,Ty máš taky schopnosti?" divila se.
Pozval jsem jí do hotelu. Nechal jsem jí v klidu umýt, dal jsem jí najíst a nechal jsem jí svou postel. Pověděla mi celý svůj příběh. Vyrůstala v dětském domově a žila normálně mezi lidmi v lidském režimu. Myslela si o sobě, že je divná, protože má ty schopnosti a hlavně měla chuť na krev, vždy když byla nejvíce oslabená. Nevěděla nic o našem světě a přitom je jednou z nás. Je morojkou. Nevím, jestli královskou nebo ne, ale je krásná.
Vzal jsem ji s sebou ke dvoru a pátráme. Pátráme bez jakékoli stopy. Neví ani, jestli její jméno je pravé nebo od lidí. No a během toho pátrání jsem se do ní zamiloval. Tedy pokud se tomu tak říká. Neumím ten pocit ani vyjádřit slovy a ani slovo láska mi pro to nepřijde dostačující.
Je alergická na nikotin a tak jsem úplně přestal kouřit a skleničku si dám jen příležitostně. Na to jak žila, je velice společensky založená nechtěl jsem před ní vypadat jak idiot a tak jsem na sobě zapracoval, " usmíval se hrdý sám na sebe.
,,Hej to si kvůli mně neudělal!" dělala jsem si z něj srandu a možná mě to v koutku duše trochu i zamrzelo.
,,Rose, myslel jsem si, že tě miluju. Co já vím, možná jsem tě i miloval. Ale ty jsi nikdy nebyla tak nevinná. Tak zranitelná. Jsi silná duše a přetrpíš cokoliv. Vydržíš toho hodně a já dokonce i zkoušel, co vydržíš. Než spolu doopravdy budem." Docela cynicky se tomu zasmál. ,,Ona je jiná. Mám potřebu ji chránit. Cítím, že jí musím být na blízku. Mám jí vážně moc rád a byl bych rád, kdyby jste jí poznali."
Přála jsem mu to. Se mnou by tohle nikdy nepoznal. Nikdy bych mu nedala to, co mu může dát ona. Doufám, že už se nikdy nezklame, protože by se navrátil ke starému životu a kdo ví... Třeba by to bylo ještě horší.
,,Ty jí vážně miluješ," řekla jsem překvapená svým hlasem. Zněl radostně. A opravdu. Já z toho měla radost. Bylo to spíš konstatování než otázka.
,,Adriane, jsem ráda, že jsi šťastný," vstala Liss a objala ho. ,,Jak se vůbec jmenuje?" zeptala se.
,,Taky by mě zajímalo," rýpla jsem si a šla ho také obejmout. Než nám stihl odpovědět, zmizel mi pod rukama a zmizel i náš společný sen a já se vzbudila.Oddechla jsem si. Ještě, že si ničeho nevšiml. Je tak zaslepený láskou, že si ani nevšiml mé podivné aury. Byla jsem za něj tak ráda. Konečně našel svoje štěstí. Zrovna když já to svoje ztrácela. Měla jsem radost, že jsem ho viděla po tak dlouhé době.
Byli jsme tu už měsíc. Utíkalo to tak rychle. Pomyslela jsem na své dítě. V jakém tak měsíci můžu být? Skoro třetí? Možné to je, měla jsem nafouklé břicho, jako bych byla přejedená, ale teď už jsem věděla, že to není z toho. Musím být silná. Kvůli tomu drobečkovi.
Vstala jsem a rozhodla jsem se, že to hodím všechno za hlavu. Dimitrije budu muset teď nechat být, i když moje sebeovládání je na bodu mrazu a nejradši bych z Jevy vypáčila, kde je a jeho bych pak pěkně sjela.
Olena s Jevou šly na trhy. Liss s Christianem ještě spali a Soňa s dětmi a Karolínou byli na zahradě. Vzala jsem si kousek chleba na cestu a vyplížila se ven.
Bylo krásně. Svítilo sluníčko a foukal mírný větřík. Nasávala jsem vůni květin a zaposlouchala se do zpěvu ptáků. Uklidňovalo mě to. Došla jsem až na konec Baji k lesům a otáčela se, že půjdu zpátky, ale zastavila u mě nějaká dodávka, ze které vyskákalo šest mužů. Lidí,kteří šli po mě. Jsou to nějací lupiči nebo co? To ještě neví, s kým si zahrávají.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kisee Kisee | E-mail | 1. února 2012 v 17:26 | Reagovat

joooo:-)

2 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 17:33 | Reagovat

[1]: Nevím , proč  ji tak zbožnuješ :D

3 Leny Salvatore Leny Salvatore | 1. února 2012 v 17:41 | Reagovat

Tak to ne, Dimka se vážně chová jako idiot :D A nevyhodil tu skříň z okna!!! :D :D :D

4 Mary Mary | 1. února 2012 v 17:48 | Reagovat

Škoda, že se moc nehádali! Čekala bych větší hádku! Třeba přes půl kapitoly :D

5 Mary Mary | 1. února 2012 v 17:49 | Reagovat

[3]: Jj, to jsem taky čekala :D Docela mi to tam chybělo

6 hanah hanah | 1. února 2012 v 17:50 | Reagovat

skvele!!!!!!!! ale je krute ze ak je takyto konec kapitoly mame cakat az do piatka na pokracovanie :(

7 Mary Mary | 1. února 2012 v 17:51 | Reagovat

[6]: Jojo, máš můj souhlas holka :D Kdyby aspoň ty kapitoly nebyly tak krátké :D

8 LussyNda LussyNda | Web | 1. února 2012 v 17:52 | Reagovat

super kapitolka :-) nebude další kapitolka zlomovej moment kdy se konecne Dimitrij trochu umoudří :D až zjisti ze se ji neco stalo?

9 Mary Mary | 1. února 2012 v 17:53 | Reagovat

[8]: No podle mě to zase skončí tak napínavě, že se Dimitrij umoudří až v 15.kapitole :D

10 LussyNda LussyNda | Web | 1. února 2012 v 17:55 | Reagovat

[9]: jo to je taky možny :D ale už aby to bylo protože se vážně chová jak idiot :-)

11 Mary Mary | 1. února 2012 v 17:57 | Reagovat

[10]: no, podle mě by se mohl víc projevit a né Rose říct nějakou pitomost a odejít :D

12 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | 1. února 2012 v 18:00 | Reagovat

moc pekna :-D a Dimka ji zachrání?? :-)

13 Kisee Kisee | E-mail | 1. února 2012 v 18:01 | Reagovat

Protoze miluju vse kde je Adrian:-D

14 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 18:07 | Reagovat

tákže :D .. rozbil tu skřn ale já to smaazala nakonec, myslela jsem, že mě zmlátíte až moc a docela je mi líto, co jsem z něj udělala :D .. tak sem to trochu zkrotila :D .. Umoudří se cca v 15.kapitole až se rose něco stane ..  Jinak nebude to dimitrij kdo ji najde :)

15 jitush jitush | E-mail | 1. února 2012 v 18:07 | Reagovat

:-D ale asi mu to neni tak jedno kdyz se ptal sydney ne:-) jee ted nastane boj rose se neco stane a vsechno pak bude ok:-D super!:-) tesimse na dalsi to jak se dimitrij zachova a tak celkove:-) adrian je taky skvelej ale zajimalo by me jak zvlada svuj dar kdyz nema alkohol:-)

16 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 18:07 | Reagovat

A neřeště ted Dimitrije o toho tu nejde zaměřila jsme se na Adriana, co říkáte na tenhle nápad ??:D

17 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:08 | Reagovat

[14]: Dopiš tam to s tou skříní! PROSÍÍÍÍÍÍÍM

18 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 18:08 | Reagovat

Vážně to chcete ?? :D

19 jitush jitush | E-mail | 1. února 2012 v 18:10 | Reagovat

:-D ale asi mu to neni tak jedno kdyz se ptal sydney ne:-)moc pekna ted sem zvedava co se stane rose:-/

20 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 1. února 2012 v 18:10 | Reagovat

jjjj

21 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:11 | Reagovat

[16]: Baví mě řešit Dimitrije, ale na Adriana jsem hodně zvědavá :D Sice si přeju, aby byl se Syd, od té doby, co jsem četla Bloodlines, ale ta tady moc není, takže je to super i takto :D Doufám, že Adrian tu svoji vyvolenou brzy najde a taky doufám, že ta vyvolená není informátorka :D :)

22 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:12 | Reagovat

[18]: jo prosím!

23 Leny Salvatore Leny Salvatore | 1. února 2012 v 18:13 | Reagovat

Jooo prosíííím, dopiš tam to se skříní!!! :D :D

24 jitush jitush | E-mail | 1. února 2012 v 18:13 | Reagovat

chudak rose...ted podle vseho dojde k jejimu zraneni jak uz jsi drive predesilala...strasne se tesim co vymyslis dal protoze tohle je jedna z faforitu FF co jsem cetla:-)

25 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 18:20 | Reagovat

Máte tam ten kousíček.. neni to nic moc :))

26 Illyria Illyria | 1. února 2012 v 18:23 | Reagovat

To asi nebudou obyčejní lupiči. A u bývalé přítelkyně??? Chudák Rose. Jo a kdybys dopsala to s tou skříní by bylo super.

27 LussyNda LussyNda | Web | 1. února 2012 v 18:23 | Reagovat

ale je to super :-) nešla by další kapitolka misto v patek už zítra ?

28 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:26 | Reagovat

[27]: Jo prosím! Jak budou pololetní prázky pojedem pryč :(

29 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 1. února 2012 v 18:26 | Reagovat

moc pekne :D

30 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 1. února 2012 v 18:27 | Reagovat

noo slo by to zitra ja jedu taky pryc. prosim :-(

31 terushka terushka | E-mail | 1. února 2012 v 18:29 | Reagovat

Nemám slov. Počkej, vlastně mám! A strašně moc!
U BÝVALÉ PŘÍTELKYNĚ? Coooooooooooooo?
Že by jí klidně uhodil? A zase- Cooooooooooooo?
A lupiči? Takže akcička! Bájo!
Já jen doufám, že až se Dimitrij vrátí, tak mu Rose nepadne okolo krku a všechno hned neodpustí! Musí se v tom vykoupat, chlapec!! Protože to, co předvedl, bylo fakt hnusný...A Rose je mi fakt šíleně líto.
Super kapitola, díky :D Už se nemůžu dočkat pátku!!!!

32 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:29 | Reagovat

Jinak díky moc, žes to tam dopsala! :D Je to lepší! :D

33 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:31 | Reagovat

[31]: Rose bude prosim tě určo ráda, že se Dimitrijovi rozsvítilo v kebuli a odpustí mu :D

34 terushka terushka | E-mail | 1. února 2012 v 18:35 | Reagovat

[33]: No to je sice hezký, jo, ale na druhou stranu jí dost ublížil. Ona zmatená a těhotná a on si odejde ke svý bejvalce? nechá jí v tom upe samotnou? A navíc jí řekne, že pokud bude třeba, tak jí uhodí? Když je TĚHOTNÁ? Samozřejmě se musí usmířit, ale Rose by mu neměla odpustit tak lehce...

35 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:38 | Reagovat

[34]: Dobře, s tím, že ji uhodí to přehnal, ale myslí si, že ho podvedla :D Je logický, že je naštvanej a když je člověk vynervovanej, ani neví, co říká a to je určitě i Dimitrijův případ :)

36 terushka terushka | E-mail | 1. února 2012 v 18:39 | Reagovat

[35]: Měl by brát antidepresiva, hošánek...

37 Mary Mary | 1. února 2012 v 18:44 | Reagovat

[36]: Myslíš? :D Já jsem zastánkyně toho názoru, že sice Rose řekl pár blbostí, ale žádný vztah není dokonalý :D

38 Leny Salvatore Leny Salvatore | 1. února 2012 v 18:46 | Reagovat

[37]: Taky myslím :D
A děkuju, žes to tam dopsala, Peggy, je to tak dokonalý!! :D :D

39 terushka terushka | E-mail | 1. února 2012 v 18:53 | Reagovat

[37]: Je fakt, že kdyby to pořád bylo dokonalý, tak by to nebylo takový vzrůůšo.Občas to musí trochu zaskřípat, ale v tomhle případě to přímo vrzalo! :DDDD Dimitrij by se měl alespoň třikrát bouchnout pánvičkou do hlavy a dát si panáka tý silný ruský vodky, aby se mu rozsvítilo :D

40 Terez :) Terez :) | 1. února 2012 v 19:10 | Reagovat

Úžasná kapitola! :) Adrian je v ní kouzelný! :)

41 Annie Asszony Annie Asszony | 1. února 2012 v 19:13 | Reagovat

ÚÚÚÚžasný :DD Ten Dimka mě tak štve to neni možný, proč je tak hnusnej :D A těšim se na páááátek :)) už aby byl :DDD

42 Mary Mary | 1. února 2012 v 19:14 | Reagovat

Jsem strašně zvědavá, kdo Rose najde, až se ji stane něco špatnýho :D Vtipný by bylo, kdyby ji našel Abe, ale ten je asi daleko xD

43 Mary Mary | 1. února 2012 v 19:16 | Reagovat

Mimochodem, bude mít Dimitrij něco se svoji ex? :D Když je naštvanej na Rose? Nebo jsou už jen kamarádi? :D

44 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 19:22 | Reagovat

tak holky :D .. Víte co ?? .. Dám vám tu kapitolku dneska nebo zítra a pak až v pondělí tak si vyberte :) .. stejnak většina píše, že budete o prázky pryč a já budu moct alespon psát :) dobrá domluva ne ??:))

45 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 19:22 | Reagovat

A nebojte se Rose mu to jen tak neodpustí :)) A dimitrij řekl to že by jí klidně uhodil, protože věděl, že jí to rozhodí a nechá ho odejít :))

46 Annie Asszony Annie Asszony | 1. února 2012 v 19:23 | Reagovat

[44]: Hod jí sem :DD prosííííím :))

47 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 1. února 2012 v 19:24 | Reagovat

prosim jeste dneska prosim prosim prosim :-D

48 terushka terushka | E-mail | 1. února 2012 v 19:25 | Reagovat

[45]: Tak to jsem si oddychla. Myslela jsem, že  mu vážně hráblo! To on byl ten, kdo se vždycky uměl suprově ovládat, ne?
Udělej si to s těma kapitolama jak chceš :D Hlavně že budou.

49 Mary Mary | 1. února 2012 v 19:26 | Reagovat

Dneska!!!!!!!!!!!!

50 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 1. února 2012 v 19:26 | Reagovat

dneskaa !!!!!!!!!!!

51 LussyNda LussyNda | Web | 1. února 2012 v 19:31 | Reagovat

jo prosim dneska :-)

52 Šefík Šefík | 1. února 2012 v 19:36 | Reagovat

"Co se mnou teď bude dál? Máma mě zaškrtí jak hada. Táta zaškrtí Dimitrije, nebo vlastně zaškrtí mu něco jiného"
Aaaaa tohle mě dostalo :D :D

53 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 19:36 | Reagovat

Za 5 minut je tu :))) Ale pak až v pondělí !!! :))

54 terushka terushka | E-mail | 1. února 2012 v 19:40 | Reagovat

[53]:  V pondělí...? Jééé, ale to je straaaašně dlouhá doba... :(((

55 LussyNda LussyNda | Web | 1. února 2012 v 19:41 | Reagovat

[53]: to je fer :-)

56 Annie Asszony Annie Asszony | 1. února 2012 v 19:53 | Reagovat

[53]: A v kolik tak v pondělí? Že bych jí stihla před lyžákem nebo ne :DDD

57 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 19:55 | Reagovat

[56]: V kolik jedeš ?? :) přizpůsobím to :))

58 Annie Asszony Annie Asszony | 1. února 2012 v 20:04 | Reagovat

Kolem třetí vyrážim, ale jestli ti to dělá problém tak to hoď podle sebe já si hold počkám :DD :)

59 Peggy Peggy | 1. února 2012 v 20:07 | Reagovat

uvidím, kdyžtak jí načasuju :):D

60 lena lena | 1. února 2012 v 23:17 | Reagovat

:-D

61 viki viki | 1. února 2012 v 23:38 | Reagovat

Skvělé !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama