.

Záhadný krasavec

14. ledna 2012 v 21:34 | Michaela Deutschová |  Jednorázové FF
TATO POVÍDKA SE ZŮČASTNILA SOUTĚŽE Č.1 !!


Ally seděla ve svém pokoji ponořená do její oblíbené knihy, o nic se v tu chvíli nestarala, byla sobota večer, proč se stresovat, škola je přeci, až v pondělí. V tu chvíli se rozrazili dvě jejího pokoje."Co to bylo?" Vylekaně podotkla pro sebe. Nikde nikdo nebyl, jen zaslechla ve vzduchu své jméno, bála se, tak raději zalehla pod peřinu a usnula jako by ji do vody hodili.
Ally se probudila do slunečné neděle plná chuti, nasnídala se, obula si její oblíbené botky a vyrazila s jejím psím miláčkem na procházku do blízkého lesa. Po chvíli však měla pocit, jako by jí někdo pronásledoval. Běžela a ani se neohlédla, její rudé vlasy vlály ve větru, jak pospíchala. V té rychlosti zakopla a spadla do trávy, zachytil ji jeden krásný, mladý muž, také venčící svého chlupáče. "Dávejte pozor, slečno!" Dodal mladík. "Já, já, měla jsem pocit, že mě někdo sleduje, bála jsem se." Podotkla Ally." Dobrá v pořádku, jak se jmenujete?" "Ally, a vy?" vyhrkla ze sebe. "Erwan, těší mě." S úsměvem odpověděl muž. Ally začala zářit, při pohledu na Erwana cítila mezi nimi jakési spojení. "Neviděli jsme se už někde?" Vysoukala ze sebe. "Myslím, že ne." Odpověděl. "Musím jít, slečno, dávejte na sebe pozor." Rozloučil se a odešel.
Téhož dne v noci Ally na Erwana myslela, nemohla si vzpomenout, kde jen ho už viděla, pak to vzdala a ponořila se do světa snů …
"Crrrr" - zazvonilo na hodinu. Ally seděla v lavici jako přibitá a mozek jí nic nebral, myslela na Erwana, ale proč?! Chtěla ho vidět, něco jí za ním táhlo, každý den míjela trasu v lese, kde se setkali, a doufala, že ho zde opět uvidí, ale nestalo se tak.
Uběhlo pár týdnu a Ally šla kolem lesa, najednou uviděla sedícího muže, zářil. "Erwane!" Zvolala na něho. Erwan se otočil a usmál se na ni. " Já věděl, že přijdeš." Odpověděl. "Ale jak?" Tázavě se podívala. "Jsme propojeni, jsme součástí starého proroctví, přineseme zemi mír, ale pouze spolu, proto mě tak lákáš, celé týdny jsem na tebe nepřestal myslet!" Řekl Erwan. Ally na něj koukala s otevřenou pusou. "Já na tebe také nepřestala myslet." Rozklepala se jí kolena. Erwan k ní přistoupil, objal jí, vlípl jí pusu do vlasů, celá se chvěla, nemohla uvěřit, že je to pravda, že je s ním! Pak si všimla, že jeho srdce bije nějak zvláštně. "Co to máš se srdcem? Nebije jako to mé." Zmateně vykoktla. "Víš, matka byla člověk a otec temný anděl a já jsem napůl člověk a napůl anděl, díky své čisté matce jsem, ale dobrý anděl, nemusíš mít strach." Usmál se a pohladil Ally po tváři. Ally to nevadilo, políbila Erwana tak lehce, že to skoro ani příroda neslyšela a podotkla, že mu pomůže nastolit mír, ať to stojí cokoliv…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama