.

Thalie 3. kapitola

9. ledna 2012 v 14:00 | Paffy - Anežka Kořistková |  Thalie
Kapitola Třetí
"Nečekané překvapení."

"Ach Thomasi. Vyděsil jsi-"Otočila jsem se a ztuhla. Vložnici bych nikoho jiného nečekala, ale byl tady. Stál přímo předemnou a pohrával si s úsměvem na tváři. Koketně si prohrábl vlasy a opřel se o zeď.
"Nevypadáš na to, že bys mě ráda viděla." Odtrhl se od zdi a přistoupil ke mně. Ruce mi položil na boky a přitáhl si mě k sobě. Vzhlídla jsem k němu. Byli jsme tak blízko u sebe, až se naše nosy dotýkaly. Chvíly mě pozoroval očima plné touhy a nedočkavosti. Pak se lehce nahl a naše rty se setkaly. Zpočátku lehce a něžně, ale pomalu se náš polibek prohluboval. Tvrdě útočil na mé rty. Pohrával si snimi jazykem a jednou, dvakrát je jemně stiskl zuby. Ruce jsem měla opřené o jeho hruď, ale podnítila mě touha. Vztáhla jsem ruce najeho krk a přitáhla si ho blíž. Mezi námi už nebyl žádný volný prostor. Tiskli jsme se k sobě jako by jsme byli daleko od sebe. Sjel z mých rtů na tvář. Přitáhla jsme si ho ještě blíž. Jeho něžné polibky na krku se mi vypalovaly do kůže. Začala jsem mu sundavat tričko. Mrzelo mě, že kvůli tomu musí přeruši bombardování mého těla jeho žhnoucími polibky. Ale chtěla jsem ho cítit na své kůži. Jeho tričko leželo na zemi a po chvíly se k němu přidalo i moje. Zvedl mě a já mu obtočila nohy kolem zad. Nepřestával mě líbat i když mě pokládal na postel. Lehce se nadzvedl a zadíval se mi do očí.
"Chyběla jsi mi." řekl a pokračoval v jeho polibcích. Moje tělo bylo v jednom ohni. Ani jsem si nevšimla, že všechno naše oblečení bylo pryč. Podíval se na mě nedočkavým pohledem. Vklouzl do mne a mnou projela vlna horka. Rukou mi zajel pod záda a přitáhl si mě k sobě do sedu. Takže naše těla byla propletená a on mě mohl líbat na rty, krk i ňadra. Po těle se mi začalo rozlévat příjemné brnění. Vzepjala jsem se, abych ho v sobě cítila víc. Na tváři se mu rozlil vševědoucí výraz. Chytil mě rukou z poza zad za rameno a druhou za bok. Držel mě pevně, tlačil mě proti sobě a frekvence jeho pohybů se zvyšovala. Brnění v mém těle se zvyšovalo na úpornou hranu slasti. Chytla jsem ho za krk a za vlasy a tvrdě jsem si ho přitáhla na hruď. Všechno jako by se kolem mne zastavilo. Nemohla jsem dýchat. Mé tělo se stáhlo. Blaho, exáze, pocit vyvrcholení mě dostal na lopatky.
"Ach-" Kdyby mě nedržel pevně spadla bych zpátky na postel. Něžně mě položil. Líbal mě vzrušeně a šťastně. Neměl dost. Byl mnou nenasytný a chtěl víc, ale byl něžný, uctivý a všímavý. Bavil se nad tím jak jsem byla v rauši z endorfínů. Dal mi poslední polibek a lehl si vedle mě.
Přitáhl si mě do obětí. Přitulila jsem se k němu a hlavu jsem si položila na jeho hruď. Pravou rukou mě objal a druhou mě hlavil po vlasech.
"Všechno nej k narozeninám, lásko." a políbil mě do vlasů. Nemohla jsem tomu uvěřit. Byl tady. Můj Johny. Před rokem se jeho rodiče rozvedli a on se odstěhoval s matkou pryč. Ztratili jsme na sebe kontakt a nevídali jsme se. Pár měsíců bylo pro mě strašných. Nemohla jsem se přez to dostat. Chápala jsem, že se musí věnovat studiu na vysoké a že určitě má hodně práce, ale proč se neozval? Netušila jsem proč, ale je tady. Semnou. V objetí. Nechala jsem myšlenky myšlenkama a užívala jsem si jeho přítomnost. Jeho dotyky. Jeho polibky.
"Proč ses vrátil?" Nechtěla jsem kazit tuto chvíly, ale nedalo mi to.
"Chtěl jsem tě vidět. A hlavně máš narozeniny."

Prstem mi zvedl bradu a prolíbil mě. Usmál se a pohladil mě po vlasech.
"A taky protože tě miluji. Neměl jsem čas sem zajet. Musel sem se věnovat poslednímu roku na vejšce a hlavně udělat si zázemí v novém městě. Abych se tam mohl vrátit. A tebe vzít sebou." koukala jsme na něj jako opařená. Vstřebávala jsem jeho slova.
" Co bys řekla na to, že by jsme spolu strávili prázdky?" Nevěděla jsem co mu na toříct. Hlavně jak mu říct, že tu nebudu. Že zítra odlétám pryč. Nechtěla jsem odletět. Chěla jsem tu být sním. Ale musela jsem mu to říct.
" Já tu nebudu." sklopila jsem oči.
"C-cože?" Vykulil na mě ty svoje blankytně modré oči, ve kterých bych se mohla utápět do nekonečna.
" Jedu s kamarády na prázdky do Evropy. Rodiče mi to dali k narozeninám." oh, a je to venku. Díval se na mě. Čekal, že ještě něco povím. Ale ja jsem byla zticha. Tvářil se jako bych mu vrazila facku. Tak jsme k němu omluvně vztáhla ruku a pohladila ho po tváři. Uchopil mou ruku a naklonil tvář k ní. Mazlil se sní. Pak mi vzal tvář do dlaní a lehce mě políbil.
" Tak já si počkám."

Usmál se, vzal mi ruku a dal si ji kolem krku a vytáhl mě k sobě. Spojil naše rty a já věděla co se bude dít. Tvrdě, ale něžně mě hodil zpátky na postel a zaútočil na mé tělo žhavými polibky. Levou rukou mě držel za stehno. Polibky se posouval po krku, k ňadrům, k pupíku, k podbříšku a pak "Ach-" Jeho rty, hravý jazyk a nebezpečné zoubky mi přistály v klíně. Při vzdechu se na mě podíval a na tváři se mu vytvořil šibalský úsměv. Sklopil svůj pohled a začal mě provokovat. Hravým jazykem mě dováděl k šílenstvý. Nedalo se to vydržet. Vsunula jsem mu ruku do vlasů, přitlačila si ho do klína a lehce jsem táhla nohy k sobě. Uchechtl se a zapomněl na všechnu něžnost a tvrdě bojkotoval můj klín. Nádhera, horkost, blaženost. Prohnula jsme se vzádech a z úst mi vyšel vzdech. Podíval se na mě a v očích mu nebezpečně jiskřilo. Prodlužoval to. Provokola. Potvora jedna.
Brnění v mém těle se dostalo na kritickou hranu vzrušení. Při každém jeho dotyku jsem sebou lehce cukla. Tak rozdrážděná jsem byla. Začal se polibky vracet po mém těle až k mým rtům. Chytla jsme jeho tvář do dlaní, aby se na mě podíval. Na tváři měl vítězný úsměv. Nemohla jsem dopustit aby vyhrál. Schodila jsem ho ze sebe na postel a obkročmo jsem si na něj sedla. Začala jsem ho dráždit. Koukal na mě v šoku, ale v příjemném šoku. Netušil, že bych to tahle mohla překvapit. Ale rychle se vzchopil. Pevně mě uchitil za boky a přitlačil si mě do klína. Nepřestala jsem ho provokovat. Jeho vztek a nadrženost ve tváři mi vykouzlil výtězný úsměv. Bum.... a je to tady. Stáhl mě pod sebe a nebral si servítky. Vklouzl do mě úplně celý a přirážel čím dál tvrději. Takového jsem ho neznala. Dneska jsme sami sebe překvapili navzájem.
Brnění vzrůstalo, slast byla k nevydržení, překypovala jsem horkem. Stáhla jsem ho k sobě do obětí. Potřebovala jsem se ho chytit abych neuletěla. Vtiskl mi polibek, ale nepřestal. Furt do mě bušil. Mé vyvrcholení se stupňovalo. Jednou. Dvakrát. Třikrát. Pak rychle ze mě vyklouzl a pustil mi to na břicho.
Všude jsem byla lepkavá od potu, od něj, od sebe. Tak božsky jsem se cítila. Padl vedle mě a přerývavě dýchal. To já skoro vůbech. Nenacházela jsem svůj dech. Posunula jsem se k němu a políbila ho.
"Musím si dát sprchu." zasmála jsem se "Podívej jak si mě zřídil." dodala jsem ironicky. Usmál se a přitáhl si mě pro další polibek.

Vstala jsem a šla do koupelny. Horká sprcha mi pomohla se uvolnit a trochu zregenerovat. Podívala jsem se na sebe do zrcadla. Heh, ta takhle přiblblý úsměv jsem na sobě už dlouho neviděla. A rozesmála jsem se ještě víc. Zabalila jsem se do ručníku a rozčesala si vlasy. Zhluboka jsem se nadechla a vyšla z koupelny. Seděl oblečený na postely. Tričko měl na sobě úplně přilepený z toho jak byl zpocený. V pokoji bylo cítit živočišné napětí a vzduch byl prosetý potem a sladkou vůní z každého z nás. Přešla jsem k oknu a otevřela ho. Podívala jsem se zpátky k postely, ale už tam nebyl. Letmo jsem zahlédla jako se zavírají dveře do koupelny. Slyšela jsem jak se spustila sprcha. Otevřela jsem skříň a vytáhla jsem si černé kalhoty, bílé tílko a šedou mikču.
Oblékla jsem se a vyfénovala si vlasy. Vyčesala jsem si je do culíku. V tom se otevřely dveře do pokoje a vešla Amy.
" Nazdárek spáči. Připravená na párty?" culila se na mě jako blbec.
"Ty tam někoho máš?" Kývla směrem ke koupelně a vyšla k ní. Chytla jsem ji za ruku a přitáhla zátky.
" Ne, nemám asi jsem zapomněla zhasnout." Vyběhla jsem ke koupelně. Pootevřela dveře a rukou našmátrala vypínač.
" Oh, tak já tě tu nechám. Za půl hoďky to začíná, tak se douprav a přijď za námi dolu." Mrkla na mě a se šíleným úsměvem vykráčela z pokoje. Uf, tak ohlena mě bylo moc ... takej kousek stačil a mohlo být vše prozrazeno. Opřela jsem se o stěnu a svezla jsem se na podlahu. Po chvíly se otevřely dveře do koupelny. Johny vyšel jen v kalhotech, které měl nebezpečně nízko posazené. Měl luxusní postavu. Vypadal jako Anděl. Sehnul se ke mně a vytáhl mě na nohy. Bez trička vypadal strašně sexy a ve mně začala ořet touha po něm. Olízla jsem si rty a vracela se ve vzpomínkách. Jak mě držel, líbal, hladil...Oh, to ne tohle vzpomínání je nebezpečný. Blýskl na mě svým úsměvem a mě bylo jasný, že myslí na to samé. Bohužel to neuměl skrýt jako my ženy. Kalhoty se mu ve chvíly staly těsnými a obtahovaly jeho pevné proporce. Zčervenala jsem. Odtrhla jsem oči od jeho kalhot a rozběhla se ke skříni. Vytáhla jsem z ní dlouhé tričko, které si tu u mě jednou zapomněl a ve kterém jsem tak často spávala. Hodila jsem ho po něm. Přešla jsem k němu a naposled jsem mu položila ruce na jeho hladkou a nahou hruď. Byla horká. Objala jsem ho a hlavu si položila na místo kde měl srdce.
Bušilo jako o závod. Hladil mě po zádech a držel si mě u sebe. Ani jeden z nás se nechtěl rozdělit. Povzdechla jsem si.
" Musím jít dolu. Na párty." začalo mě mrzet, že jsem vůbec nějakou plánovala. Tak málo času jsme spolu mohli být.
" Párty? Sem pozvaný?" Ušklíbl se na mě.
" Ehm.. mno.. mamka by asi nebyla ráda, kdyby viděla že ses vrátil. Začala tě docela dost nenávidět když jsi odjel a mě jsi tu nechal na pospas." přitistl si mě k sobě ještě blíž a zašeptal mi do ucha.
" Promiň Thálí. Mrzí mě to. Pro mě to taky nebylo lehké. Jestli chceš můžu přijít až budou všichni spát."
Políbil mě až moc vášnivě na to, že teď musím jít dolu. Líce mi hořely a ja jsem začala být roztoužená. Ach jo.. to není fér. Pustil mě a přešel k oknu. Rozhlédl se a věnoval mi poslední úsměv než vyskočil. Napočítala jsem do deseti a zhluboka se nadechla a vyšla jsem z pokoje. Dole v kuchyni to bujelo hlasy. Každý na někoho pořvával a každý se s každým vybavoval.
Helen se na mě podívala a usmála se. Všichni mi blahopřáli a dávali mi dárky. Amy přešla ke mně a pošeptala mi.
" Máš mi co vysvětlovat kočičko." a odešla.
Párty se nám povedla a přišlo plno lidí ze školy. Kamarádi, které jsem dlouho neviděla. A těch dárků... Ach jo kdo to má rozbalovat. Všem sem moc děkovala, že přišli a tak. Bylo už hodně pozdě, když jsme šli spát. Sice jsem řekla Johnymu, že by nebylo dobré aby chodil, ale chyběl mi tam. Furt jsem byla myšlenkama u něj. Amy spala v obýváku, protože se docela opila. Tak aby to měla blízko záchodu. Šla jsem do koupelny. Rozpustila jsem si vlasy, opláchla si obličej a převlíkla jsem se do pyžama. Zhasla jsem a lehla si do postele. Netuším jak, ale po chvilce jsem byla tuhá. Nevím kdy a v noci si ke mně někdo lehl. Sice jsem se neprobudila, ale vnímala jsem ho. Otočila jsem se a přitulila jsem se k němu. Byl to Johny. Slíbil mi že přijde a usnula jsem v jeho náruči.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 síma síma | 9. ledna 2012 v 15:18 | Reagovat

jůůů :) pěkně žhavej páreček ty jo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama