.

Kouzlo krve

13. ledna 2012 v 23:20 | Noemin |  Jednorázové FF
TATO POVÍDKA SE ZŮČASTNILA SOUTĚŽE Č.1 !!

Svět zahalila tma. Na střechy domů dopadaly ledové kapky a jen v málo oknech se svítilo. Byla půlnoc. Ustrašená dívka se po tmě vracela domů.
Byl úplněk. Děsil lidi odpradávna. Malá Destiny otočila svou hlavu k měsíci, který zakrývaly šedé mraky. Nastavila svou tvář dešti, ale ani voda nemohla uhasit mohutný plamen strachu. Klepala se strachy i zimou. S každým zaševelením větru sebou trhla.

Z celého srdce si přála, aby kolem projelo alespoň jedno jediné auto.

Za ní se ozvaly kroky. Prudce se otočila, ale nikdo tam nebyl. Nejspíš už začínám bláznit, pomyslela si a na její tváři se na kratičkou chvíli objevil úsměv. Ten však zmizel stejně rychle, jako se objevil. Opět se ozvaly kroky. Destiny pohlédla tím směrem, ale opět nikoho nespatřila.

"Tady…" Tiše pronesené slovo se neslo nocí. Dívka se za hlasem otočila. Nic.

"Tu…" Další ledové slůvko, ale na místě, ze kterého se ozvalo, nikdo nebyl. Destiny ucítila ledový dech vzadu na krku, ale neodvažovala se otočit. "Těsně vedle…"zašeptal hlas. Dívka vyjekla.

"Pšš…" Jediný závan větru. Před ní se v tu ránu objevil černovlasý chlapec. Zelené oči nebyly vlídné. Byly chladné… Destiny ze sebe nedokázala vydat jedinou hlásku. Neznámý se začal přibližovat, až je od sebe dělilo jen pár centimetrů. Odhrnul jí vlasy z krku.

Ticho prořízl dívčin výkřik bolesti, avšak o chvilinku později už bylo opět jen ticho. Destinino tělo se sesulo k zemi.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama