.

12. Kapitola – Zázrak

30. ledna 2012 v 20:29 | Peggy |  Konečně spolu
Ukecali jste mě !! :D .. Máte tu další kapitolu :)) Jinak jsem tu on.line a čekám na vás holky :D .. Dneska další nebude, takže nepočítejte s tím,že se dozvíte kam Dimitrij odešel :D
Jinak do konce týdne chci mít na mejlu to video jak Micka myslím křičí mou přezdívku na náměstí :D


,,Jsem těhotná." Oznámila jsem Dimitrijovi bez obalu. Zíral na mě s vykulenýma očima. Bez jakékoliv reakce.
Nedělala jsem si srandu. Bylo to tak. Má aura je roztříštěná na dvě velké bubliny, každá z nich je odlišná, ale přesto jsou si tak podobné. Viděla jsem je v Lissině hlavě a musím říct, že je to nádhera. Tohle byl první důkaz.
Druhý důkaz. To, jak ze mě Liss cítí sílu. Magickou sílu. Není to jen temnota pocházející z éteru, ale samotný éter. Mám v sobě dítě, které bude nejspíš tuhle schopnost ovládat.
Za třetí. Nevolnosti. Tloustnutí. Citlivost.
Stále jsem čekala až se Dimitrij vzpamatuje. Až to vstřebá sám. ,,S kým?" vydechl.
,,No přeci s tebou!" vypálila jsem. Čekala jsem tu otázku, ale stejnak mě rozhodilo, když se mě na to zeptal. Nespala jsem s nikým jiným než s ním.
,,Děláš si ze mě srandu? Oba víme, že to nejde." Promnul si spánky, jakoby přemýšlel. ,,Je to Ivaškov ,že jo?"
,,Ale já s nikým jiným nespala a už vůbec ne s Adrianem! Třeba to jde Dimitriji! Jen to nikdo před námi takhle nezkusil. Nebo je to kvůli tomu, že nás oba spojuje skoro-smrt. Třeba jsme tím dostali nové životy. Kruci já nevím jak to si to vysvětlit, ale to dítě je tvoje! Naše!" křičela jsem zoufale. Sama jsem to stále vstřebávala a doufala jsem, že na to budeme společně.
,,Nějak ti to nevěřím Rose." Zakroutil hlavou a odešel z pokoje. Nechal mě tam jen tak stát. Tak to je průser. I když sem něco takového čekala, ale doufala jsem, že to tak nebude. Schoulila jsem se na postel a podlehla všem těm pocitům. Ztratím ho. Nepodvedla jsem ho, ale jinak se to vysvětlit nedá. Instinktivně jsem se chytila za břicho. Nikdy jsem o dítě nestála. Ale teď, když ho v sobě mám. Dimitijovo dítě. Nevzdám se ho.
,,Rose? Jsi tu už přes hodinu zavřená," nakoukla Liss do pokoje. ,,Panebože Rose." Přispěchala k posteli. ,,Co se stalo?"
,,Nevěří mi." Vzlykla jsem. ,,Myslí si, že jsem ho podvedla s Adrianem."
,,Vysvětlím mu to." Objala mě. ,,Uvidíš,že .."
,,Liss, nech mě tu prosím samotnou."
Jen přikývla a odešla z pokoje. Potřebovala jsem strašně na záchod. Až to mě přinutilo vstát. V koupelně mě nalákala sprcha. Pustila jsem na sebe horkou vodu a nechala ji jen tak stékat spolu s mými slzami. Cítila jsem se hrozně. Ale nevěděla jsem proč. Neudělala jsem nic špatného. Jak mi může nevěřit. ,,Protože nemáš důkazy." Odpověděla jsem si sama. Ani sprcha mě neuklidnila a tak jsem vylezla.
Sušila jsem si své dlouhé vlasy. To jediné na nich nesnáším. Schnou tak dlouho. Mohla bych je fénovat půl hodiny a pořád budou mokré. Přemýšlela jsem nad hloupostmi, jen abych nemyslela na realitu. Už se mi z toho horka dělalo špatně, tak jsem to vzdala.
Vylezla jsem z koupelny a.. No to mě podržte! U stolku stála Jeva a prohlížela si mojí fotku s Dimitrijem.
,,Vy víte, že je jeho." Konstatovala sem.
,,Samozřejmě." Naposledy jsem jí slyšela mluvit anglicky při příjezdu a bylo to docela nepřátelské, ale teď. Nebylo ani stopy po nepřátelskosti. Posadila se na postel a poklepala na ni, abych si sedla vedle ní.
,,Nemáte mě ráda, proč?"
Chytila mě za ruku. Tohle její chování mě docela mátlo, ale přijala jsem to. ,,Věděla jsem, že jsi těhotná, když jste přijeli. Vím s naprostou jistotou, že je to Dimitrijovo dítě. Věděla jsem, že se zachová tak, jak se zachoval. Nepříjemnost byla namířena proti jemu ne tobě." Odmlčela se a vypadala, jako když nad něčím přemýšlí. ,,Na tebe jsme se naštvala až později. Pila jsi a nepoznala si, že v tobě roste nový život."
,,Ani mě to nenapadlo, vždyť to není reálné." Zakroutila jsem bezmocně hlavou.
,,V našem světě je všechno možné. Magie umí zázraky." Jeva se zvedla a byla na odchodu. Nechala jsem jí bez jakýchkoliv dalších otázek odejít. Včera bych se vyptávala a naléhala dál, ale teď jsme na to prostě neměla sílu.Lehla jsem si zpátky na postel a usnula vyčerpáním. Probudil mě až Christian.
,,Ahoj." Pousmála jsem se.
,,Přinesl jsem ti jídlo." Oplatil mi úsměv. ,,Rose, kam Dimitrij odešel?"
,,Cože?" sedla jsem si,ale bylo to příliš rychlé zamotala se mi hlava a.. ,,Promiň." Zvedla jsem se a běžela na záchod se vyzvracet. ,,Tohle mi nedělej!" pomyslela jsem si.
,,Takže je to pravda." Konstatoval Christian, když jsem se vrátila.
,,Už to tak bude." Usmála jsem se křečovitě. ,,Kam odešel?"
,,Nikomu nic neřekl. Přišel jsem se zeptat tebe jestli víš kam šel, protože si tu byl pro věci."
Super. A já to zaspala. ,,Asi jsem spala moc tvrdě."
,,Dobře řeknu to dole. Lež dál." Zarazil se a dodal. ,,Gratuluju." Usmál se a odešel pryč.
Kam mohl Dimitrij jít? Ani mi nic neřekl. Nechal mě tu ležet na posteli a spát, místo toho aby řekl alespoň slůvko. I když to byl asi jeho účel, nevzbudit mě. Ale Jeva určitě ví, kde je.
Spát už se mi nechtělo a tak jsem si četla časopisy. Spíše jsem si jen prohlížela obrázky. Nebyla jsem schopná něco přečíst. Nadpis jsme četla několikrát dokola.
Dívala jsem se na modelky z TopSecret. Všechny byly tak vychrtlé. Nezdravě vychrtlé. Určitě hladovějí.
Hlad. Měla jsem ho pořádný. Christian mi přinesl jen malou porci borště, ale ten jsem nemusela. Vylezla jsem z postele a šla si vzít dolu něco k jídlu. Našla jsem Olenin výborný domácí chleba, který jsem dokázala jíst i samotný.
V celém domě bylo ticho a všichni spali. Uvelebila jsem se na gauči a zapla si televizi. Byly tam jen Ruské programy. Nic z toho mě nebavilo a tak jsem přepínala, přepínala, až jsem našla nějaký animák a nechala ho tam. Stejnak jsem se na to nesoustředila. Myslela jsem jen na mě a Dimitrije. Jak to bude dál?
,,Rose,co tu děláš?" hladila mě Olena po čele.
,,Asi jsem tu usnula."
,,Pojď udělám ti snídani." Usmála se a šla do kuchyně. Dívala jsem se z kuchyně z okna a bylo ještě šero. ,,Co si dáš?"
,,Horkou čokoládu a suchý chleba postačí." Usmála jsem se a Olena se zasmála se mnou, ale obě jsme zase hned posmutněli.
,,No já..Gratuluji." Pousmála se. ,,A stydím se za něj. Jak se mohl takhle zachovat? Takto jsem ho nevychovala. I kdyby to dítě nebylo jeho. Měl by stát za tebou. Jeva ale tvrdí, že to dítě jeho je. Nevím jak je to možné, ale věřím jí." Usmála se takovým přirozeným šťastným úsměvem. ,,Budu mít další vnouče."
,,Popravdě jsem čekala, že se pohádáme a že bude pochybovat. Ale nečekala jsem, že odejde z domova. Nikdy se takhle neuváženě nezachoval." Zakroutila jsem hlavou a stále tomu nemohla věřit. Myslela jsem, že tu zůstane a bude mě ignorovat. Přeci jen si neužíváme, ale schováváme se. Máme to tu tak nějak jako práci.
,,Vrátí se. A já mu to spočítám."
Olena si se mnou celou tu dobu povídala. Docela jsem se uvolnila a smála se bez nucení. Povídala mi o Sonině těhotenství, jak byla nesnesitelná. Doufám, že mě se to nestane. Poděkovala jsem jí za snídani a šla se převléknout.
,,Dále." Zvolala jsem po tom, co někdo zaklepal na dveře.
,,Jdu se rozloučit." Vběhla Viky do pokoje. ,,Odjíždím do školy. Prázdniny skončili." Usmála se smutně.
,,No, tak se pilně uč." Zasmála jsem se.
,,Dimitrij je blb." Řekla naštvaně po chvilce ticha. Nejspíš nevěděla jestli to má vyslovit nahlas, nebo si to nechat pro sebe.
,,Neměla bys o něm takhle mluvit." Napomenula jsem jí. Se smíchem. Vypadala směšně když se zlobila. ,,A nečerti se,budeš mít vrásky."
,,No jo, já musím. Zavoláme si."
,,Jasně." Usmála jsem se.
,,Ráda jsem tě poznala." Skočila mi kolem krku a objala mě. Oplatila jsem jí to. Ale do dveří vešel Dimitrij.
Zůstala jsem stát jak opařená. Vypadal, jako by celou noc nespal. Nevěnoval mi jediný pohled. Ničilo mě to. Ale aspoň už je doma. ,,Vrátil ses." Vydechla jsem.
,,Jen jsem se přišel rozloučit s Viky a zase půjdu." Odpověděl mi tvrdě.
,,Já se s tebou loučit nechci. Chováš se jak idiot." Vyprskla na něj a začala hádka v ruštině. Nerozuměla jsem ani slovo. Ale podle toho jak rozhazovali rukama a zvyšovali hlasy mi bylo jasné, že si neříkají nic hezkýho a navíc to bylo kvůli mně. Často jsem zaslechla svoje jméno.
,,Tak dost!" vyjekla jsem. ,,Nechci, aby jste se kvůli mně hádali. Jdu pryč a vy se v klidu rozlučte." Práskla jsem naštvaně dveřmi. Stála jsem opřená o zeď na chodbě a čekala až odejdou z pokoje. První vyšla Viky, ale Dimitrij tam zůstal.
,,Stejnak je to idiot." Zabručela a objala mě. Vrátila jsem se do pokoje a Dimitrij si bral další věci.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 20:30 | Reagovat

Joooooooooooooo !

2 Leny Salvatore Leny Salvatore | 30. ledna 2012 v 20:37 | Reagovat

AAAAAAA úžasná kapitola! Ale Dimitrij je vážně idiot :( ! Doufám, že se usmíří co nejdřív ;)

3 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 20:38 | Reagovat

[2]: Neni já ho z něj udělala :D ..

4 terushka terushka | E-mail | 30. ledna 2012 v 20:38 | Reagovat

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
To teda ne, Peggy! Děláš si ze mě prču, žejo? Dimitrij se chová jak idiot! A odchází? ODCHÁZÍ???
Jedu do nemocnice. Budeš mi platit nemocenskou!!!!

5 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 20:39 | Reagovat

Já vám to říkala :D

6 Leny Salvatore Leny Salvatore | 30. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

Ale je fakt, že jsem Dimitrojovu reakci čekala i drastičtější, že polítají skříně z okna atd... :D :D :D

7 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

ty vol.... :-)

8 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 20:41 | Reagovat

[6]:To bude až v další kapitole:D

9 jitush jitush | E-mail | 30. ledna 2012 v 20:41 | Reagovat

:-DDD sem zvedava jestli bude zas mensi bourka:-D ale jako super:-) bych chtela slyset tu ruskou hadku:-D nemuzu se dockat(snad)zitrka:-D diky!:-P

10 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 20:41 | Reagovat

tak to jsem necekala :-)

11 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 30. ledna 2012 v 20:42 | Reagovat

debil!!! To snad ne...

12 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 20:42 | Reagovat

tak dobre popsanou kapitolu jsem jeste necetla dekujjjuuu :-)

13 terushka terushka | E-mail | 30. ledna 2012 v 20:43 | Reagovat

Mimochodem: Budou spolu ještě v další kapče Rose s Dimitrijem mluvit? objeví se tam Dimitrij vůbec? Nebo už odešel...?

14 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 20:44 | Reagovat

Ano v další kapitole se ještě pohádají .. Bude to bouřlivý a pak až odejde a vrátí se až se něco stane s rose :D

15 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 20:44 | Reagovat

Kdy bude prosím dalsí kapitolka ??

16 LussyNda LussyNda | Web | 30. ledna 2012 v 20:46 | Reagovat

užasny nemůžu se dočkat další kapitolky :D

17 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 20:48 | Reagovat

Dneska už ne !!:D .. Zítra večer možná nebo ve středu :D

18 terushka terushka | E-mail | 30. ledna 2012 v 20:50 | Reagovat

Ve středu? To nechceš udělat, že ne?! To ti zakazuju! Zítra jí tu čekám :DDDD A Dimitrije asi osobně profackuju....

19 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 20:50 | Reagovat

[17]: Dikyy :-D

20 Dominika Dominika | 30. ledna 2012 v 20:50 | Reagovat

Gigantické :).....a dámy chlapi nemôžu byť stále rozumný :D

21 Lala Lala | 30. ledna 2012 v 20:51 | Reagovat

[17]: Tak pozdě? To néééééééé! Prosím zítra odpolednéééééé! A taky jsem to čekala bouřlivější :D Nějak mě Dimitrij nezaujal :D Jinak super kapitola :D

22 LussyNda LussyNda | Web | 30. ledna 2012 v 20:54 | Reagovat

[17]: ale notak :D do středy to je hodně dlouha doba :D

23 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 20:55 | Reagovat

Holky uvidím podle toho, co ještěnapíšu dneska :)) .. Mám hotových 16 kapitol :D .. Tímhle tempem vám dám každý den jednu a vy budete pak na další čekat třeba 5 dní až mi dojdou zásoby :D

24 Effy Effy | Web | 30. ledna 2012 v 21:00 | Reagovat

Peggy moc hezký:) čtu pravidelně, ale zapomenu komentovat. Tybláho, dobrá myšlenka! :)))

25 Lala Lala | 30. ledna 2012 v 21:01 | Reagovat

Ne, ne, ne prosím! I zítra je pozdě! :D

26 LussyNda LussyNda | Web | 30. ledna 2012 v 21:02 | Reagovat

[23]: ono by se to pak dalo vydrzet :D

27 Lala Lala | 30. ledna 2012 v 21:04 | Reagovat

[26]: Jojo, souhlas! :D

28 Lala Lala | 30. ledna 2012 v 21:04 | Reagovat

[26]: Jojo, souhlas! :D

29 Lala Lala | 30. ledna 2012 v 21:05 | Reagovat

A slíbilas, že kapitoly budou častěji :D

30 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 21:05 | Reagovat

[26]: ale az pak :-D

31 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 21:08 | Reagovat

Ale né každý den!!:D

32 LussyNda LussyNda | Web | 30. ledna 2012 v 21:10 | Reagovat

[31]: no dobře ale to jsme nevěděli jakej to bude super děj :D

33 terushka terushka | E-mail | 30. ledna 2012 v 21:11 | Reagovat

no tak když jich máš 16....kdybys nám sem hodila teď každej den jednu, my bychom to pak zvládli...Nebuď labuť :D

34 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 21:12 | Reagovat

Pokud tu zítra nebude v 19:00 tak tu bude ve středu v 17:00 :D

35 LussyNda LussyNda | Web | 30. ledna 2012 v 21:13 | Reagovat

[33]: přesně tak :-)

36 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

ach joo :-D

37 terushka terushka | E-mail | 30. ledna 2012 v 21:17 | Reagovat

Pfffffff :P :( Jsi labuť! A pěkně velká!!

38 Peggy Peggy | 30. ledna 2012 v 21:19 | Reagovat

Nechte toho :D .. Snažím se psát, abych vám tu kapitolu mohla zítra dát :D

39 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 30. ledna 2012 v 21:20 | Reagovat

my te rusim uz nebudem :-) je pekne pisej :-)

40 terushka terushka | E-mail | 30. ledna 2012 v 21:23 | Reagovat

Pst! Děcka! Umělec musí pracovat! Tak mi se Peggy budeme teda těšit na další kapču a nebudem prudit mnó.....
Ale pořád doufám, že zejtra bude další! Jáj, to budu zas každých pět vteřin aktualizovat stránku....:D

41 Lala Lala | 30. ledna 2012 v 21:27 | Reagovat

[40]: Jj :D :D Peggy prosíííím, strašně nás napínáš :D Že holky?

42 Hayley Hayley | Web | 30. ledna 2012 v 22:22 | Reagovat

[41]: ano:)))) prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:)))))))))))))) Peggyyyyyyyyyyyyyyyyy:))))))))))))))
no dobre uz nebudem otravovat:((

43 viki viki | 31. ledna 2012 v 0:24 | Reagovat

Skvělé ! Jen se divím, že nevěří babičce ! Děkuji, těším se na další !

44 lena lena | 31. ledna 2012 v 2:37 | Reagovat

to je naprosto super kapitolka, a myslíš že pujdou kapitolky alespon ob den? to by šlo né?:-D

45 Peggy Peggy | Web | 31. ledna 2012 v 10:23 | Reagovat

[44]: To by šlo !! :D

46 Molly Molly | 31. ledna 2012 v 11:11 | Reagovat

[45]: ¨Nebylo by lepší každý den jednu? :D

47 Terez :) Terez :) | 31. ledna 2012 v 18:41 | Reagovat

Je to naprosto úžasný! :)
Těším se na další! :D

48 Illyria Illyria | 1. února 2012 v 10:59 | Reagovat

Hej. Tohle bylo suprové. Už se těším na další.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama