.

Misfits

1. listopadu 2011 v 21:22 | Kisee |  Recenze seriálů
Seriál - Misfits

Jak dokáže jedna záhadná bouře zamávat životy pětice mladých Londýňanů? Rozhodně více, než by se na první pohled zdálo. Alisha, Curtis, Kelly, Nathan a Simon se nedobrovolně sešli při výkonu veřejně prospěšných prací za prohřešky, které ve své minulosti napáchali. Jednoho dne je však zastihne nejpodivnější meteorologická událost v historii Velké Británie, která v nich zanechá zvláštní schopnosti. Dokáží se však mladiství delikventi, kteří mají k hrdinským ideálům skutečně daleko, vypořádat s touto změnou, která může přinést více komplikací, než užitku? A zapůsobila bouře i na ostatní obyvatele Londýna? Svěží seriál z Velké Británie zajímavě kombinuje v jednotlivých epizodách akční, dramatické i černohumorné scény a díky uvěřitelnosti hlavních postav se MISFITS stávají jedním ze seriálových překvapení roku 2009. (csfd.cz)


Masakr. Nic vtipnějšího, padlejšího na hlavu jste neviděli. Je to asi nejlepší seriál, který jsem kdy viděla. Hlavní hrdinové se v pilotním díle potkají na veřejně prospěšných pracích, kde si odpykávají pubertální neřesti(jízda pod vlivem, zapálení domu jako pomsta, držení drog apod.). Pod velením svého vedoucího si odpykávají trest, když v tu ránu začne šílená bouřka, hromy, blesky, kroupy. Blesk náhle udeří velmi blízko místa, kde se naše nezbedná skupina s vedoucím ukrývá a začnou se dít mega věci. Kelly - holka s tragickým přízvukem slyší, co se lidem honí hlavou a vyslechne si i myšlenky jejich vedoucího, kterému díky blesku ruplo v bedně a chce je všechny zabít. Uteče k ostatním, kteří mezitím klábosí v šatně a pokouší se zamknout. Simon, zpočátku tichý stydlivý, možná až trošku labilní mladík, zmizí z povrchu zemského(doslova) a nikdo mu nechce uvěřit, že se umí zneviditelnit. Největší gól je, když se šílenej vedoucí přižene, zabije jednoho z bandy a Curtisovi se záhadným způsobem podaří vrátit čas. Zabijí společně vedoucího(fakt nebylo jiný východisko) a tak trošku je to dá všechny dohromady. Alisha, krasavice, dostala schopnost, která způsobí, že kdokoli na ni šáhne, je supernadrženej. Ale úplně bych zapomněla na Nathana. Nejvtipnějšího a nejrozkošnějšího týpka, bez kterýho by byl tenhle celej seriál úplně o ničem. Ale jakou on má schopnost? A je tahle banda jediná, koho zasáhla tahle bouřka? A jak se budou vyvíjet jednotlivé postavy? Zůstane Simon navěky stydlín? Vrzne si Alisha, aniž by to její milenec zapomněl(ehm, vedlejší účinek mega nadrženosti). Doporučuju na 100%, tedy pokud nejste slušňáci, protože tohle sprostými slovy jenom srší. Tedy vlastně, není díl, kde by se nevyskytlo shit, fuck, atd. Aspoň 5krát. Ale já myslím, že to překousnete:-)


Dle mého 100%, dle csfd.cz pouhých 88%. První řada má 6 dílů, druhá 7 a třetí řada začíná tuším, že 17. listopadu.


Stahujte na www.ulozto.cz, kde jsou díly s vloženými českými titulky, ale počítejte s tím, že u některých dílů je to useknuté - konce chybí. Raději bych si tedy stáhla díly bez českých titulků a doplnila je na www.titulky.com, kde je určitě najdete. Pokud byste měli problém titulky do seriálu dostat, stačí se zeptat:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 restless-girl restless-girl | Web | 10. listopadu 2011 v 21:31 | Reagovat

Miluju tenhle seriál. Je to opět jedna z mých slouhodobých závislostí a budu litovat, až zkouknu i třetí řadu. :D Nathan forever. :DD

2 Cassie Cassie | 24. ledna 2012 v 20:24 | Reagovat

Jestli můžu poradit,nepište na tomhle serveru recenze.. to nejsou recenze,ale.. strašné kecy..Recenze má trochu mít úroveň!

3 Peggy Peggy | 24. ledna 2012 v 20:59 | Reagovat

[2]: Každý se vyjadřuje jinak a snažíme se jen poradit .. I recenze od profíka kolikrát stojí za prd ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama