.

Breakdance Girl

23. listopadu 2011 v 14:15 | Peggy |  Recenze filmů
CSFD :42%

B-GIRL je moderní příběh o vzpouře proti nepřízni osudu. Nadanou newyorskou tanečnici okolnosti donutí hledat svoji vnitřní sílu v tom, co dokonale ovládá - v breakdance. Ve filmu plném tanečních kreací zazářily přední osobnosti breakdancové scény jako Jules "Lady Jules" Urich (členka "Beat Freaks", účastnice soutěže MTV America's Best Dance Crew; Nakládačka, Set Up 2) nebo Ivan "Flipz" Velez (Divoký Stomp, Honey, Nakládačka, Rebelka) a řada vynikajících jmen současného mužského breakdance: FleaRock, Legacy, Remedy, Steelo a další.


Ke stažení :

Ke shlédnutí :

Můj názor:

Jako v každém tanečním filmu: všecko je krásné, pak se to posere, přichází velká změna, potom se ale objeví nová skupinka lidí (každý samozřejmě tancuje, to je logické), začíná se to lepšit, pak vypluje na povrch skryté tajemství nové skupinky, přidá se trochu té rodinné tragédie a následujícím battlem se všechno krásně vyřeší a zas je život nádherný. B-Girl mě zaujala asi nejméně ze všech tanečních filmů ,co jsem viděla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TerushQaH TerushQaH | 23. listopadu 2011 v 16:18 | Reagovat

jak jsi psala.. taky mě z tanečních filmů zaujala asi nejméně... je tam takový až moc jednoduchý děj.. nebo já nevím jak to říct.. ale není tam nic moc zajímavého.. co by člověka mohlo zaujmout... a jsem ráda, že jsem ho viděla.. ale stačilo mi ho vidět jednou... víckrát už to není potřeba

2 Kisee Kisee | 23. listopadu 2011 v 16:33 | Reagovat

Ne asi, jednou stacilo:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama