.

Bloodlines - Pokrevní pouta

7. listopadu 2011 v 16:59 | Peggy |  Bloodlines series

CČ ....BLOODLINES


Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.
Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.
Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev.

THE GOLDEN LILY

Kniha by měla vyjít v roce 2012

Neoblomná, šikovná alchymistka Sydney Sageová a Morojská princezna Jill Dragomirová se ukrývají na lidské internátní škole ve slunném a okouzlujícím světě Palm Springs v Kalifornii. Studenti - děti bohatých a mocných - žijí své životy v blažené nevědomosti, zatímco co Sydney, Jill, Eddie a Adrian musí dělat všechno proto, aby udrželi své tajemství v bezpečí. Ale se zakázaným vztahem, neočekávanými magickými pouty a neustále se blížící hrozbou Strigojů, je ukrývání pravdy těžší, než by kdokoliv očekával.

Plná nových tváří, stejně jako starých známých, dech beroucí série Bloodlines Richelle Meadová odhaluje přátelství, lásku, boj a zradu, které dělají nejprodávanější sérii Vampire Academy takovou návykovou. V druhé knize je drama ještě napínavější, vztahy žhavější a laťky nastavené ještě vyšší. (zdroj)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama